Festina Chrono Bike 2021 20544/5

Hodinky Festina Chrono Bike 2021 20544/5 + Cyklistická čepice Festina

5 let záruka
Prodej ukončen
Festina Chrono Bike 2021 20544/5 Festina Chrono Bike 2021 20544/5
Prodej zboží byl ukončen
Naposledy dostupné 18.12.2023.
Zobrazit hodinky
Do oblíbených
Sledujte náš youtube hodinky 365 classic
RECENZE: Festina Chrono Bike 2021 – Legenda inspirovaná cyklistikou
Příběh značky Festina – Dynamická značka, nebo jen fashion pozlátko?
Technické parametry
Číslo zboží
213120
Záruka
24 měsíců
5 let záruka na strojek
V prodeji od
Květen 2021
Značka
Festina (Španělsko)
Potvrzení originality
Určení
Pánské
Průměr, tloušťka
Ø 46 mm, ?
Tisk v reálné velikosti
Voděodolnost
100 M - plavání
Pouzdro
Ocel
Sklíčko
Minerální
Řemínek
Silikon
Typ zapínání
Přezka, Kovová přezka
Luneta
Pevná, minutová
Luminiscence
Ručičky a indexy
Strojek
Quartz. Miyota 0S20, Přesnost ±20s za měsíc, Baterie SR927W (životnost 5 let)
Funkce a vlastnosti
Datum
Stopky (Chronograf) - Maximální kapacita: 1 hodina | Přesnost stopek: 1 sekunda

Byť je v dnešní době Festina považována hlavně za fashion značku hodinek, proslavila se především svým spojením se sportem a cyklistikou. Festina byla totiž dlouholetým sponzorem a oficiálním časoměřičem slavné Tour de France, kde měla dokonce vlastní stáj (kterou reprezentoval mimo jiné i Richard Virenque, ambasador kolekce Chrono Bike). V současnosti otěže Tour de France přebrala švýcarská hodinářská firma Tissot, ale téměř legendární kolekce Chrono Bike přetrvala.

Festina ve své úspěšé kolekci Chrono Bike každoročně vydává nové modely, které upoutají zajímavým sportovním designem inspirovaným cyklistikou. Modely pro rok 2021, Festina Chrono Bike 20544, lákají na výrazné barvy a dynamický vzhled v závodním stylu. Jedná se o sportovně laděné hodinky, kterým nechybí voděodolnost do 100 M, takže si s nimi můžete jít i zaplavat, a samozřejmě chronograf (stopky), který k hodinkám Chrono Bike neodmysliteně patří. Stopky mají maximální kapacitu měření 1 hodinu a jsou přesné na 1 sekundu.

Na robustní ocelové konstrukci vynikají především neobvyklé nožky, které jsou k pouzdru připevněny velkými šrouby, a široká luneta s černou PVD úpravou. Řemínek je silikonový, tedy vhodný na jakékoliv sportovní aktivity. Chrono Bike 2021 dostaly nadstandardní průměrnou velikost 46 mm, hodinky jsou tak ideální volbou pro muže s širším zápěstím nebo pro ty, kteří preferují velké, mohutnější hodinky.

Uvnitř se nachází quartzový (bateriový) strojek japonské značky Myiota. Hodinky s quartzovým strojkem jsou oproti mechanickým přesnější, odolnější a bezstarostnější – stačí jim co pár let nechat vyměnit baterii.