Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
![]() | Rozložená platba – zaplaťte teď třeba jen 1/4! Zbytek později. Bez navýšení, bez poplatků. | 4 × 862 Kč |
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 228220 |
| Značka | Designhütte (Ostatní) |
| V prodeji od | Červen 2022 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 8,5 cm |
| Šířka | 19,5 cm |
| Délka | 32,8 cm |
| Kapacita | 12 ks |


