Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 274853 |
| Značka | Wolf (Německo) |
| V prodeji od | Červen 2025 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Materiál | |
| Interiér | semiš |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 6,35 cm |
| Šířka | 19,69 cm |
| Délka | 36,2 cm |
| Kapacita | 12 ks |