Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
Zboží je momentálně nedostupné
Naposledy dostupné 10.5.2026. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 202817 |
| Značka | Designhütte (Ostatní) |
| Modelová řada | Basel |
| V prodeji od | Květen 2020 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Materiál | |
| Sklíčko | Sklíčko |
| Interiér | semiš |
| Exteriér | dřevo |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 24,5 cm |
| Šířka | 16,5 cm |
| Délka | 19 cm |
| Kapacita | 1 ks |
| adaptér | ano |