Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
Zboží je momentálně nedostupné
Naposledy dostupné 19.3.2026. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 202629 |
| Značka | Heisse & Söhne (Ostatní) |
| V prodeji od | Duben 2020 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Materiál | |
| Sklíčko | Sklíčko |
| Interiér | semiš |
| Exteriér | dřevo |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 10 cm |
| Šířka | 22 cm |
| Délka | 33 cm |
| Kapacita | 10 ks |
| adaptér | ne |