Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
![]() | Koupit na splátky Vyberte si variantu splátek, která Vám nejvíce vyhovuje. | Spočítat |
| Obecné | |
|---|---|
| Číslo zboží | 274922 |
| Značka | Wolf (Německo) |
| V prodeji od | Červen 2025 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Materiál | |
| Interiér | textil |
| Exteriér | dřevo |
| Technické | |
|---|---|
| Výška | 15,24 cm |
| Šířka | 19,69 cm |
| Délka | 26,04 cm |
| Kapacita | 2 ks |
| adaptér | ano |