E-shop a zasílání objednávek funguje na 100%. Ostravská prodejna opět otevřena >> Naše hygienická opatření.
» Hodinky » Pánské » Seiko » Premier

Hodinky Seiko Premier Kinetic SNP146P1 Novak Djokovic Special Edition

5 let záruka
Prodej ukončen
Seiko Premier Kinetic SNP146P1 Novak Djokovic Special Edition Seiko Premier Kinetic SNP146P1 Novak Djokovic Special Edition
Pánské hodinky - kožený řemínek, ocel pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží128413
ZnačkaSeiko (japonsko)
potvrzení originality a osvědčení původu
Modelová řadaPremier
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost100M - plavání
Záruka24 měsíců
+ 5 let záruka na strojek zdarma
Ciferník
Ciferníkanalogový
Luminiscencenení
Řemínek
Materiál řemínkukůže
jak pečovat o řemínek
Typ zapínánípřezka
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkosafírové
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Průměr43mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka12mm
Pohon / strojek
Pohonquartz kinetický
Původjaponsko
StrojekSeiko 7D56
Přesnost±15s za měsíc
Funkce
24 hodinový ciferník Automatický kalendář Kontrola stavu baterie Šroubovací dýnko

Speciální edice hodinek Seiko Premier Kinetic SNP146P1 Novak Djokovic je zdánlivě klasického designu a speciální jsou víc, než se zdá. Pokud tedy začneme pěkně od shora, tak na rozdíl od standardních hodinek této řady jsou vybaveny safírovým sklíčkem, vysoce odolným vůči poškrábání. Pod ním je velmi krásný plastický ciferník, který má vodorovné pruhy, ty jsou vidět jen v určitém lomu světla. Indexy jsou zde použity ve dvou fontech. Římské číslice jsou ve stříbrné barvě, leštěné indexy pak korespondují s barvou pouzdra. Na ciferníku také najdeme precizně orámovanou datumovku s další specialitou hodinek - komplikaci "big date". Na pozici 4 pak najdeme subciferník ukazující 24-hodinový formát času. Na pozici 6 je pak subciferník, který ukazuje měsíce a indikátor přestupného roku. A protože hodinky jsou o detailech, tak na korunce hodinek pak najdete "D" Novaka Djokoviče, jehož podpis pak objevíte na dýnku hodinek. Proč jej tam najdete ? No protože se tento slavný tenista podílel na návrhu těchto hodinek. Hodinky pohání kinetický strojek 7D56. Opět specialita Seika, je to strojek, jenž přenáší kinetickou energii, vzniklou pohybem, do kapacitátoru, kde se energie ukládá a hodinky tak jsou "nataženy" i na půl roku, aniž by potřebovaly klasickou baterku. Pouzdro hodinek je z antialergické ušlechtilé oceli 316L se zlacením SGP (patentováno značkou Seiko). Hodinky jsou vybaveny málo viděným řemínkem, který je kombinací hnědé kůže ála aligátor a kvalitního antialergického černého silikonového řemene. Řemen je tak odolný proti potu a nelekne se ani vody. Zajímavá kombinace, tyto velmi atraktivní hodinky tak můžete nosit jak ke košili tak i k více sportovnějším aktivitám.

Vlastnosti

Kontrola stavu baterie

S touto funkcí se setkáte u modelů se solárním napájením. Indikátor stavu baterie informuje majitele hodinek o aktuálním stavu baterie, tedy do jaké míry je nabita. To závisí na přísunu světelné energie.

Užijte si plavání i vodní sporty

Hodinky s voděodolností 100M zvládnou všechny vodní sporty provozované na hladině a mělké potápění, nebo šnorchlování. I pár metrů pod vodou zůstanou hodinky stále "v suchu".

Safírové sklíčko

V hodinářském průmyslu se využívá safír syntetický, získávaný z korundu. Safírové sklíčko je odolné vůči poškrábání. K podření safírového sklíčka však může dojít, a to dostane-li se do kontaktu se stejně tvrdým nebo tvrdším materiálem. Nevýhodou safírových skel je jejich křehkost.

Kožený řemínek

Kůže je oblíbený materiál pro výrobu hodinkových řemínků. Hodinkám dodává eleganci a příjemně se nosí, protože nestudí. Nevýhodou může být fakt, že kožené pásky absorbují vlhkost, tedy i pot. Pásek začne po určité době čpět a bude nutno jej vyměnit. Životnost koženého řemínku se odhaduje na 2 - 4 roky.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Seiko kinetic

Systém vyvinutý společností SEIKO. Jde o quartzový strojek, který je doplněný o nadstavbu s rotorem podobně jako u mechanických hodinek s automatickým nátahem. Tento rotor se v závislosti na pohybu ruky otáčí a vytváří tak elektrickou energii, která je ukládaná do kondenzátoru, ze kterého je poháněn celý strojek.

Související skupiny: Kinetické

O značce Seiko Premier

Krabička
Značka Seiko
Japonská značka Seiko má na trhu s hodinářským zbožím silné postavení a dlouholetou tradici. Za toto postavení vděčí mimo jiné odvahou experimentovat a zkoušet inovativní technologie, což také vedlo ke vzniku zcela prvních quartzových hodinek, přičemž tuto technologii později převzaly další firmy. Hodinky Seiko charakterizuje spolehlivost a přesnost, díky čemuž se s nimi můžeme setkat na množství sportovních akcí, jako je například Mistrovství světa v lehké atletice. Krom výše zmíněných vlastností jsou hodinky Seiko výjimečné také propracovaným designem, díky kterému je můžete využít pro každodenní nošení i do společnosti.
Modelová řada Premier
Seiko Premier je kolekcí vysoce elegantních hodinek určeným jak mužům, tak i ženám. Hodinky z této kolekce byly designovány pro maximální nadčasovost, tyto hodinky tak nikdy nevyjdou z módy. V pouzdrech těchto hodinek najdeme zastoupení všech tří typů pohonů, které společnost Seiko využívá.