» Vrácení zboží

Vrácení nebo výměna zboží

Zboží zakoupené u nás (hodinky-365.cz) můžete bez udání důvodu vrátit, nebo vyměnit v prodloužené lhůtě 365 dnů. Podmínkou je, že zboží nesmí jevit žádné známky používání.

Proces vrácení můžete zahájit online, pomocí formuláře pod tímto textem, nebo vytisknutím a vyplněním dokumentu pro vrácení zboží, který pak spolu se záručním listem pošlete do 14-ti dnů na adresu:

Safe Trade s.r.o.
Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava-Vítkovice

Váš e-mail uveden v objednávce
Najdete nahoře vlevo na faktuře.
Vyplněte tedy jen email a my Vám na něj zašleme seznam Vašich objednávek.

Při odstoupení od smlouvy budou peníze kupujícímu vráceny dle jeho přání jedním z těchto způsobů

  • hotově v kamenné prodejně na ulici Sirotčí 605/10, Ostrava-Vítkovice
  • inkasní složenkou (od částky je odečteno 45,- Kč za poplatek České poště)
  • převodem na bankovní účet

Peníze budou vráceny dle zákona nejpozději do 30 dnů od momentu odstoupení od smlouvy. Náklady na poštovné jsou zákazníkovi rovněž vráceny.

Pokud spotřebitel zaplatil za zboží předem a objednávka nemůže být ze strany prodávajícího realizována, informuje o tom prodávající kupujícího telefonicky nebo na e-mail uvedený v objednávce. Nejpozději do 7 dnů od informování budou poté peněžní prostředky kupujícímu vráceny na bank. účet.

Pokud si objednáte více zboží, není nutné, abyste vraceli celou objednávku. Klidně můžete vrátit jen to zboží, se kterým nejste spokojeni.

Podmínky pro odstoupení od smlouvy

  • Zboží nesmí být porušeno a nesmí jevit známky používání. Zboží nejpozději do 14-ti dnů od převzetí důkladně zkontrolujte.
  • Zboží, na které chcete uplatnit nárok na odstoupení od smlouvy, neposílejte na dobírku.