E-shop a zasílání objednávek funguje na 100%. Ostravská prodejna bude od 3.12. opět otevřená >> Více podrobností.

Garmin Snímač tepové frekvence (hrudní pás) (HRM DUAL) s ANT+ a BLE kompatibilní s sporttestery značky Garmin

Garmin Snímač tepové frekvence (hrudní pás) (HRM DUAL) s ANT+ a BLE kompatibilní s sporttestery značky Garmin Garmin Snímač tepové frekvence (hrudní pás) (HRM DUAL) s ANT+ a BLE kompatibilní s sporttestery značky Garmin

1 490 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 1.12.2020 12:05. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
Přidat k porovnání Dotaz na zboží
Technické parametry
Obecné
Číslo zboží180816
V prodeji odÚnor 2019
Záruka24 měsíců

Snímač tepové frekvence HRM DUAL měří srdeční tep. Konstrukčně je podobný snímači HRM Premium, ale kromě ANT+ bezdrátové komunikace podporuje také komunikaci prostřednictvím Bluetooth Low Energy signálu. Zatímco ANT+ komunikaci využijete především pro spojení se sporttestery značky Garmin, Bluetooth Low Energy signál je vhodný pro spojení s řadou dalších elektronických zařízení, jako jsou chytré mobilní telefony, chytré hodinky jiných značek či dokonce fitness tréninkové vybavení, jako jsou indoor běžecké, cyklistické nebo veslovací trenažéry. Snímač srdečního tepu Garmin HRM DUAL je napájený uživatelsky výměnnou knoflíkovou baterií typu CR2032, na jednu baterii nabízí výdrž až 3,5 roku při průměrném tréninkovém využití 1 hod. denně. Snímač má elastický, anatomický popruh s nastavitelnou délkou, hmotnost snímače je 54 gramů.