Hodinky Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive JY8126-51E Limited Edition Red Arrows 9999pcs

Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive JY8126-51E Limited Edition Red Arrows 9999pcs Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive JY8126-51E Limited Edition Red Arrows 9999pcs
Pánské hodinky - ocelový náramek, ocelové pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže

Zboží je momentálně nedostupné
Naposledy dostupné 26.11.2023. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
23 500 Kč včetně DPH
+ doprava zdarma
+ úpravy řemínku na 2 roky zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ záruka 24 měsíců přímo od výrobce
+ autorizovaný prodejce značky Citizen
Vzhledem k prodejní filozofii výrobce a exklusivitě tohoto zboží, je možné tento model zakoupit pouze osobním převzetím na naší prodejně v Ostravě.
Přidat k porovnání Do oblíbenýchDotaz na zboží
Technické parametry
Číslo zboží
237279
Záruka
24 měsíců
V prodeji od
Únor 2023
Značka
Citizen (Japonsko)
Potvrzení originality
Určení
Pánské
Průměr, tloušťka
Ø 46 mm, ?
Voděodolnost
200 M - potápění
Pouzdro
Ocel
Sklíčko
Safírové, antireflex: antireflexní vrstva
Řemínek
Ocel
Typ zapínání
Překlápěcí
Luneta
Obousměrně otočná, logaritmická
Luminiscence
Ručičky a indexy
Strojek
Quartz solární. Citizen U680, Hacking
Funkce a vlastnosti
Duální čas
Rádiem řízené
Stopky (Chronograf) - Maximální kapacita: 24 hodin | Přesnost stopek: 1/100 sekundy
Alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky - Maximální kapacita: 100 minut
Kontrola stavu baterie

Limitovaná edice Citizen Skyhawk navržená ve spolupráci s akrobatickým týmem britského královského letectva Red Arrows (Royal Air Force Aerobatic Team) je již tradiční záležitostí. A nutno podotknout, že velmi oblíbenou.

Design odkazující na rudou barvu letounů Hawk zaujme nejednoho fanouška moderních pilotních hodinek. A ne náhodou hodinky Skyhawk spadají do řady Promaster určené (nejen) profesionálům. Funkčně jsou to nadmíru vybavené hodinky s nadstandardní odolností. Tu zaručuje jak vysoká voděodolnost do 200 M, která hodinkám dovolí plavání i potápění, tak prakticky nepoškrábatelné safírové sklíčko, které je opatřeno antireflexní vrstvou pro minimalizování případných odlesků. Čitelnost hodinek je totiž pro piloty klíčová. Robustnější tělo i náramek hodinek tvoří kvalitní chirurgická ocel.

Ať se ana-digi číselník zdá sebevíc rušnější, každý údaj má svůj řád a funkci. Díky synchronizaci s časem atomových hodin (řízené rádiem) udržují tyto hodinky naprosto přesný čas. Mezi další funkce patří světový čas ve 43 městech, chronograf (stopky) s měřením 1/100 sekundy až na 24 hodin, věčný kalendář, 2 alarmy, 99minutový odpočítávací stopky, duální čas a zobrazení UTC.

To vše doplňuje otočná luneta s logaritmickou stupnicí (která je typická právě pro pilotní hodinky), pomocí které se dají vykonávat základní výpočty. Jak přesně logaritmická stupnice funguje jsme popsali v podrobném článku v našem magazínu.

Patentovaná technologie solárního pohonu Eco-Drive napájí hodinky pomocí jakéhokoli přirozeného nebo umělého zdroje světla a odpadá tedy potřeba výměny baterie. Při plném nabití hodinky vydrží ve tmě běžet i 6 měsíců a praktický je také ukazatel stavu nabití či upozornění na nedostatečné nabití dvouvteřinovými skoky vteřinové ručky. V režimu úspory energie hodinky interně udržují přesný čas po dobu asi 3,5 roku.

Na dýnku se nachází jméno slavné formace Diamond Nine a individuální číslování daného kousku. Hodinky se nabízí ve speciální krabičce a jsou zhotoveny v limitovaném počtu 9999 kusů.