» Klasické hodinky » Prim MPM » Sport » Tokio Czech Team » W03P.13142

Hodinky Prim Sport 64 GMT Tokio Czech Team Quartz W03P.13142.A Limited Edition 125pcs (+ náhradní řemínek)

Limitovaná edice 125 ks
Vyprodáno
Prim Sport 64 GMT Tokio Czech Team Quartz W03P.13142.A Limited Edition 125pcs (+ náhradní řemínek) Prim Sport 64 GMT Tokio Czech Team Quartz W03P.13142.A Limited Edition 125pcs (+ náhradní řemínek)
Prodej zboží byl ukončen
Naposledy dostupné 18.5.2023.
Zobrazit dámské hodinky
Do oblíbených
Sledujte náš youtube hodinky 365 classic
PRIM VS PRIM: Souboj o jméno aneb Proč jsou dvoje primky?
Související články
Technické parametry
Číslo zboží
214291
Záruka
24 měsíců
V prodeji od
Červenec 2021
Značka
Prim MPM (Česká republika)
Potvrzení originality
Určení
Dámské
Hmotnost
56 g (lehké)
Průměr, tloušťka
Ø 40 mm, 12 mm
Tisk v reálné velikosti
Voděodolnost
100 M - plavání
Pouzdro
Titan, rozpětí nožek 20 mm
Sklíčko
Safírové
Řemínek
Silikon
Typ zapínání
Přezka
Luneta
Jednosměrně otočná, minutová
Luminiscence
Ručičky a indexy
Strojek
Quartz. Ronda 515, Přesnost -10/+20s za měsíc, Baterie 371 (životnost 3 roky), Hacking
Funkce a vlastnosti
Datum
GMT
Šroubovací korunka

 

Hodinky Prim Sport 64 GMT Tokio Czech Team jsou oficiální kolekcí Českého olympijského týmu, která vznikla ve spolupráci s Českým olympijském výborem pro letní olympijské hry. Ty se odehrály v Tokiu v roce 2021, tedy rok poté, co byly hry z důvodu pandemie výjimečně posunuty. Hodinky tak získávají historickou jedinečnost. Patronem a ambasadorem modelu hodinek PRIM Sport 64 Tokio Czech Team se stala Zuzana Hejnová, úspěšná čeká atletka v běhu na 400 m překážek, olympijská bronzová medailistka a dvojnásobná mistryně světa.

Ve spolupráci s Českým olympijským výborem Prim navrhl dvě barevné varianty: bílý model patří dámám, modrý zase pánům, oba modely jsou k dostání v limitovaném počtu 125 kusů. Hodinky se nesou v duchu sportu a světové sounáležitosti, čemuž odpovídají i jejich designové a funkční prvky. Nejzajímavější funkcí je GMT – povšiměte si speciální GMT ručky, která slouží pro odečet času v různých časových pásmech (a kterou tedy ocenili jak olympijští sportovci v Tokiu, tak fanoušci z České republiky). Další dominantní prvek pak tvoří široká, jednosměrně otočná luneta s potápěčskou stupnicí.

Hodinky mají zvýšenou voděodolnost do 100 M, čemuž napomáhá šroubovací korunka. S tímto stupněm voděodolnosti jsou hodinky uzpůsobené i k plavání a vodním sportům. A aby se hodinky náročným úžíváním neopotřebily, byly opatřeny safírovým sklem, které lze poškrábat jen velmi těžko – pouze diamantem či jiným safírem.

Poprvé v historii značka Prim zhotovila pouzdro modelu Sport z titanu, který je odolný, velmi lehký (oproti běžně užívané oceli až o 40 %) a zároveň antialergenní, tedy vhodný pro osoby s citlivostí na kovy.