E-shop a zasílání objednávek funguje na 100%. Ostravská prodejna opět otevřená >> Více podrobností.
» Hodinky » Pánské » Tissot » Heritage » Visodate » T019.430

Hodinky Tissot Heritage Visodate Automatic T019.430.36.031.01 (II. Jakost)

5 let zárukaII. Jakost
Stav zboží:
Hodinky mají na levé straně jemné vlásečnice. Tato vada je pouze estetická a nemá nejmenší vliv na chod hodinek. Stav sklíčka, koženého řemínku a motýlové spony je bezchybný

Foto produktu II. jakosti

Prodej ukončen
Tissot Heritage Visodate Automatic T019.430.36.031.01 (II. Jakost) Tissot Heritage Visodate Automatic T019.430.36.031.01 (II. Jakost)
Dotaz na zboží
Technické parametry
Číslo zboží
184284
Záruka
24 měsíců
5 let záruka na strojek
Značka
Tissot (Švýcarsko)
Potvrzení originality
Určení
Pánské
Hmotnost
71 g (lehké)
Průměr, tloušťka
Ø 40 mm, 12 mm
Voděodolnost
30 M - umývání rukou
Pouzdro
Ocel, Povrchová úprava: PVD, rozpětí nožek 20 mm
Sklíčko
Safírové
Řemínek
Kůže
Typ zapínání
Motýlové
Obvod zápěstí
15 - 20 cm
Luminiscence
Není
Strojek
Mechanický s automatickým nátahem. ETA 2836-2 postavený na ETA 2824-2, Rezerva chodu 38h, 28.800 BPH (4Hz), 25 kamenů, Hacking, Možnost ručního nátahu, Oboustranný nátah
Funkce a vlastnosti
Datum
Den v týdnu
Průhledné dýnko
Video - Tissot Heritage Visodate Automatic T019.430.36.031.01 (II. Jakost)

Pánské luxusní hodinky Tissot Visodate T019.430.36.031.01 jsou vyrobeny z pozlacené oceli s hnědým koženým řemínkem. Jejich chod je zajištěn automatickým strojkem, který se natahuje pohybem ruky. Při plném natažení vydrží hodinky až 42 hodin. Díky průhlednosti zadního víčka můžete chod hodinek kdykoliv zkontrolovat.

O značce Tissot Heritage
Hodinky Tissot jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je info o značce a dostupných modelech, mezinárodní záruční list a vícejazyčný návod.
Krabička
Značka Tissot
Značka Tissot je jedním z velikánů na poli s hodinářským zbožím, který se zapsala do historie především díky inovativnímu designu a přístupu k vývoji a technologiím v oblasti náramkových a kapesních hodinek. Hodinky Tissot vynikají jedinečným designem, luxusním vzhledem a především prvotřídní kvalitou a spolehlivostí, čímž si získaly tisíce příznivců. Tissot nabízí dámské i pánské hodinky, které jsou vyvíjeny s ohledem na vytříbený vkus majitelů hodinek. Oblíbené hodinky Tissot se objevily i na filmových plátnech kin například ve snímku “ Mission Imposible 5: Národ Grázlů“ či „Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života“. Díky množství nabízených stylů si hodinky vybere téměř každý, ať už hledá elegantní doplněk pro výjimečné příležitosti nebo multifunkční hodinky pro sportovní využití. Tissot je v současné době hlavním partnerem Tour de France, čili nabízí kolekci hodinek s designem inspirovaným tímto slavným závodem.
Modelová řada Heritage
Modelová řada Tissot Heritage nabízí pánské i dámské hodinky s jedinečným designem, který si dozajista zamilujete. Hodinky Tissot Heritage přináší zákazníkům vysokou kvalitu a neotřelý retro design, který však jde ruku v ruce s moderními technologiemi zpracování a perfektní přesností.