Casio Edifice ECB-10PB-1AEF

Hodinky Casio Edifice ECB-10PB-1AEF

Prodej ukončen
Casio Edifice ECB-10PB-1AEF Casio Edifice ECB-10PB-1AEF
Prodej zboží byl ukončen
Naposledy dostupné 23.7.2023.
Zobrazit hodinky
Do oblíbených
Související články
Technické parametry
Číslo zboží
187334
Záruka
24 měsíců
V prodeji od
Únor 2020
Značka
Casio (Japonsko)
Potvrzení originality
Určení
Pánské
Hmotnost
101 g (středně těžké)
Průměr, tloušťka
Ø 49 mm, 13 mm
Tisk v reálné velikosti
Voděodolnost
100 M - plavání
Pouzdro
Ocel
Sklíčko
Minerální
Řemínek
Pryskyřice
Typ zapínání
Přezka
Luneta
Pevná, minutová
Luminiscence
Ručičky a indexy
Strojek
Quartz. Casio 5618, Přesnost ±15s za měsíc, Baterie CR2016 (životnost 2 roky)
Funkce a vlastnosti
Stopky (Chronograf) - Další funkce: Čas kola (Lap time) | Maximální kapacita: 24 hodin | Přesnost stopek: 1/1000 sekundy
Světové časy - Prohození domácího a světového času
Alarm - Další funkce: Zvuková signalizace celé hodiny | Počet a typ alarmu: 5x denní alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky - Maximální kapacita: 24 hodin | Minimální nastavitelný interval: Min. 1 sekunda
Bluetooth - Nalezení mobilu, Propojení s kalendářem, Režim letadlo, Synchronizace času
Kontrola stavu baterie - Indikátor slabé baterie
Osvětlení - 2x LED, Automatické osvětlení
Tón tlačítek - Zvuk jde vypnout
Funkce "uklizení" ruček

Model ECB-10 je jako stvořený pro závodníky. Aby taky ne, vznikal totiž ve spolupráci s profesionály, kteří se v závodnické branži přímo pohybují. Na první pohled model zaujme odvážným designem osmihranné lunety uchycené čtyřmi šroubky. Ta má svým vzhledem připomínat nástroje, se kterými pracují mechanici závodních stájí.

Při pohledu na číselník u většiny variant vidíme uprostřed horizontální pruhy. Ty představují obraz toho, když kolem Vás zrovna prosviští závodní auto. Číselník dokáží pěkně osvítit 2 LED diody, přičemž jedna osvětluje přímo analogový číselník, a druhá ten digitální. Příjemná je také možnost zapnout funkci automatického osvětlení.

Model se zcela drží hesla řady Edifice, tedy Speed and Intelligence. Kromě závodních prvků zmíněných výše za zmínku stojí také stopky. Ty uživateli dávají možnost změřit si až 200 časů kola, a to s přesností až na 1/1000 sekundy. Zároveň také číselník stopek náramně připomíná tachometr nějakého toho závoďáku.

Druhé kritérium chytrých funkcí zajišťuje především technologie Bluetooth, pomocí které hodinky jednoduše propojíte s chytrým telefonem. Díky tomu si hodinky dokáží samy seřídit přesný čas, můžete si v aplikaci nastavit vše potřebné, nebo si projít a zhodnotit všechny naměřené časy. Novinkou tohoto modelu je funkce propojení kalendáře v telefonu s hodinkami. Hodinky dokáží na digitálním displeji zobrazit upozornění na začátek a konec události, kterou si přes aplikaci uložíte do kalendáře.

Kromě Bluetooth vychytávek jsou hodinky dost chytré na to, aby dokázaly při aktivním používání digitálního displeje uklidit analogové ručičky tak, aby Vám nepřekážely ve výhledu. Pokud často cestujete, určitě uvítáte možnost nastavení dalšího světového času a v případě potřeby také jeho jednoduché prohození s Vaším domácím časem.

Model je tak vhodný nejen pro profesionály ze závodní branže, ale také samozřejmě pro ty, kdo závoděni sledují třeba jen z pohodlí domova.

Související skupiny: Sportovní