» Klasické hodinky » Casio » G-Shock » Master of G » GWG-100

Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GWG-100-1AER

Casio G-Shock Mudmaster GWG-100-1AER Casio G-Shock Mudmaster GWG-100-1AER
Hodnocení: 5,0 - 3 recenze
Pánské hodinky - pryskyřicový řemínek, pryskyřicové pouzdro, minerální sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže

Zboží je dlouhodobě nedostupné.
Naposledy dostupné 17.4.2023. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
8 990 Kč včetně DPH
+ doprava zdarma
+ úpravy řemínku na 2 roky zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ záruka 24 měsíců přímo od výrobce
+ autorizovaný prodejce značky Casio
Přidat k porovnání Do oblíbenýchDotaz na zboží
Sledujte náš youtube hodinky 365 classic
Jak funguje rádiem řízené hodinky?
G-Shock GWG100-1A technické parametry
Číslo zboží
160624
Záruka
24 měsíců
Značka
Casio (Japonsko)
Potvrzení originality
Určení
Pánské
Hmotnost
88 g (středně těžké)
Průměr, tloušťka
Ø 55 mm, 17 mm
Tisk v reálné velikosti
Voděodolnost
200 M - potápění
Pouzdro
Pryskyřice
Sklíčko
Minerální
Řemínek
Pryskyřice
Typ zapínání
Přezka, Kovová přezka
Luminiscence
Ručičky, Neobrite
Strojek
Quartz solární. Casio 5561, Přesnost ±15s za měsíc
Alternativní označení
G-Shock GWG-100-1A
GShock GWG100 1A
Funkce a vlastnosti
Funkce pro datum a čas
Rádiem řízené - Multi-band 6 (EU, USA, Japonsko, Čína)
Stopky (Chronograf) - Další funkce: 1. a 2. místo, Mezičas (Split) | Maximální kapacita: 1 hodina | Přesnost stopek: 1/100 sekundy
Světové časy - Prohození domácího a světového času
Alarm - Další funkce: Zvuková signalizace celé hodiny | Počet a typ alarmu: 5x denní alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky - Maximální kapacita: 100 minut | Minimální nastavitelný interval: Min. 1 sekunda
Konstrukce
Odolnost proti nárazu
Odolnost proti blátu
Ostatní funkce
Kontrola stavu baterie - Indikátor nabití baterie
Osvětlení - 2x LED, Plně automatické osvětlení
Tón tlačítek - Zvuk jde vypnout
Funkce "uklizení" ruček
Stejné hodinky v jiném provedení
Ověřené recenze našich zákazníků
(muž, 35-54 let), 24.9.2019
Hodinky jsou velmi odolné, prostě perfektní, pokud nepožadujete mnoho pro mě zbytečných funkcí. Splnily mě očekávání, jen data na displeji mohly být větší. Obchod rozhodně doporučuji. Vynikající jednání se zákazníky a rychlé doručení.
Byl komentář užitečný? ANO (12) | NE (0)
(muž, 18-24 let), 13.2.2020
Plusy: Hodinky jsou velice pohodlné i při celodenním nošení. I když jsou poměrně velké tak nijak nepřekáží. Kdykoliv se na hodinky podíváte, ručičky nepřehlédnete, protože skvěle kontrastují s tmavým ciferníkem, a tak působí i velice přehledně. Kvalitní sklíčko, velice bytelné Docela dobře přehledné displeje ale mohly by být o maličko větší pro lepší nastavování. Poměrně jednoduché ovládání a nastavování času - jak jednou hodinky pochopíte, zbytek už jde sám. Ručičky se při nastavování jakéhokoliv času "uklidí" tak, že vždycky vidíte na displeje. Mínusy: Po plavání v hodinkách čudlíky při stisknutí "čvachtají". Dostal jsem je s baterií nabitou na medium - hodinky často píší "LOW" a to je nenosím pod rukávem. V noci si nenastavíte budík protože osvětlení nelze zapnout na delší dobu. Když hodinky přijímají signál po manuálním nastavení, často vyhlásí "ERR" po několika minutách a můžete to zkusit znovu.
Byl komentář užitečný? ANO (12) | NE (8)
(žena, 35-54 let), 26.1.2022
Sice hodinky nevlastním ale kupovala jsem je pro mého milovaného taťku, je nadmíru spokojený. Snadné ovládání, funkce, design, velký plus dává že hodinky mají kombinaci ručičkového a digitálního času a také že se dobíjejí přes solár. Jestli sháníte opravdu perfektní kousek, který vydrží i drsné podmínky a pro náročného chlapa. Tak za mě tyto hodinky jsou ideální volba, která je i cenově přijatelná. Děkuji týmu z hodinek 365 za úžasný dárek ;)
Byl komentář užitečný? ANO (2) | NE (0)

Bláto ani prach pro něj není žádnou hrozbou, je to totiž Mudmaster.

Model GWG-100 spadá pod řadu Master of G, která je typická svou "posedlostí" vytvářet modely pro profesionály a vybavovat je tou nejnovější technologií. Před sebou tak máte model, který je stvořený nejen pro nadšence outdoorových dobrodružství, ale také třeba pro lidi, který často pracují v náročných podmínkách. Ostatně robustní a drsný design hodinek je inspirován vzhledem těžké techniky, která je používána týmy specializujícími se na pomoc při katastrofách.

Zvýšená odolnost proti blátu a prachu, která je specifikem těchto hodinek je umožněna díky uzpůsobení tlačítek. Ta jsou schována a chráněna v kovové válcovité konstrukci, která je chrání proti nárazům a zvyšuje ovladatelnost za všech podmínek. Díky sérii těsnění se pak ani přes tlačítka nedostane do hodinek bláto nebo prach. Kvůli zvýšené odolnosti proti blátu a prachu jdou ale oproti běžným modelům tlačítka mačkat ztuha.

Číselník je dobře čitelný díky velkým arabským číslicím. Na vnitřní lunetě je i 24hodinová stupnice pro snazší orientaci. Čitelnost ve tmě zajišťuje luminiscence, kterou jsou vybaveny jak ručičky, tak i malé indexy nacházející se podél 24hodinové stupnice. Nezaostává ale ani plně automatické osvětlení, které se aktivuje náklonem ruky, ale to pouze v případě, kdy zrovna není v okolí dostatek světla. Osvětlení obstarávají 2 LED diody. Jedna dioda je klasická a osvětluje digitální číselník. Druhá dioda, která osvětluje samotný číselník používá UV světlo, a dokáže tak ve tmě jasně rozsvítit indexy s reflexní vrstvou. Tuto funkci Casio označuje jako Neon Illuminator.

Aby mohlo plně automatické osvětlení fungovat, musí mít hodinky senzor okolního osvětlení, který je nerozlučně spjatý se solárním napájením, tedy Tough Solar. U hodinek tak nemusíte řešit výměnu baterie, stačí je pouze vystavovat co nejvíce světlu.

Hodinky mají také zabudovaný přijímač rádiového signálu, takže pokud se zrovna nacházíte v dosahu některého z vysílačů, hodinky si podle něj samy dokáží seřídit přesný čas.

Za zmínku stojí také funkce "uklizení ručiček", která se hodí když zrovna pracujete s údaji na digitálním displeji. Analogové ručičky se samy "uklidí" do takové pozice, aby Vám nepřekážely ve výhledu.

Související skupiny: SportovníRádiem řízenéSolární