» Hodinky » Dámské » Suunto » M-Series

Hodinky Suunto M2 Women Fuchsia Box

Suunto M2 Women Fuchsia Box Suunto M2 Women Fuchsia Box
Dámské hodinky - pryžový řemínek, plastové pouzdro, plastové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
2 475 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 21.5.2017 21:04. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 248 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
Přidat k porovnání Číslo zboží: 061729

Technické parametry

Obecné
ZnačkaSuunto (Finsko)
potvrzení originality
Modelová řadaM-Series
Určení (pro koho)Dámské
Voděodolnost30M - umývání rukou
Hmotnost33g (lehké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkdigitální
Luminiscencenení
Průměr ciferníku36mm
Řemínek
Materiál řemínkupolyuretan
Obvod19cm
Min.obvod12cm
Typ zapínánístandardní přezka
Pouzdro
Materiál pouzdraplast
Sklíčkoplast
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Šířka a výška43 x 43mm (velké)
tisk v reálné velikosti
Tloušťka13mm
Pohon / strojek
PohonQuartz, baterie
Funkce
Alarm Plně automatický kalendář Režim 12/24 Srdeční tep Stopky Výpočet spotřeby kalorií

Video - Suunto M2 Women Fuchsia Box

Seznamte se - Hodinky Suunto M2 Women Fuchsia Box

Dámské hodinky SUUNTO M2 WOMEN FUCHSIA BOX jsou spolehlivým sporttestrem pro každou ženu, co miluje sport. Pouzdro hodinek je vyrobeno z bílého plastu a řemínek z atraktivně růžového polyuretanu, což jsou dva velmi odolné a lehké materiály. Disponují velkým počtem funkcí, které zaručeně využijete při tréninku. Mezi nejpoužívanější funkce patří například ukazatel srdečního tepu a spálených kalorií, denní alarm či stopky . Překonejte s těmito stylovými hodinkami své rekordy.

Součástí balení je hrudní pás Suunto Comfort Dual Belt (kompatibilní s většinou posilovacích kardio strojů) max. obvod hrudníku do 130cm.

Vlastnosti

Stopky (1/100sec, 24hr)

Stopky slouží k odměřování kratších časových intervalů, které lze měřit s přesností až na 1/100sec a maximálním dobou stopovaného intervalu 24hr. Stopky můžeme snadno využít v kuchyni při vaření, sportovních aktivitách, nebo při bláznivých sázkách s přáteli…

Cílový srdeční tep

Hodinky vydají tón, jakmile dosáhnete předdefinovaného srdečního tepu. To usnadňuje trénink a není tak třeba stále sledovat hodinky a kontrolovat jestli už jsme v optimální tepové frekvenci.

Monitor srdečního tepu

Hodinky zobrazují aktuální tepovou frekvenci v úderech za minutu. Tuto funkce je neocenitelná pro sportovce, kteří se chtějí pohybovat v určitém tepovém frekvenčním pásmu.

Výpočet spotřeby kalorií

Hodinky zobrazují počet spálených kalorií. Tuto funkci ocení zejména ti, kteří si chtějí hlídat vyvážený příjem a výdej kalorií.

Režim 12/24

Čas může být zobrazován ve 12-ti nebo 24 hodinovém formátu. Např. 1:35 AM/PM, nebo 13:35.

Denní alarm

Denní alarm vám připomene události, které se opakují každý den, tím, že vydává zvukový signál v nastaveném čase.Tato funkce může například upozornit na pravidelné užívání léků.

Tlačítko tón on/off

Podržením jediného tlačítka vypnete nebo zapnete všechny tóny. Velmi užitečná funkce pro jednání, kino, či divadlo.

Držte se 30 metrů od vody

U vodotěsnosti 30M se s nadsázkou říká: "Držte se 30 metrů od vody". Hodinky snesou běžnou vlhkost, déšť a nějaký ten stříkanec, ale do vody opravdu nepatří.

Plastové sklíčko

Plast (akrylát) je měkký a pružný materiál. Právě pružnost z něj činí materiál velmi dobře odolný vůči prasknutí. Plastové sklíčko ale také bohužel kvůli nízké tvrdosti materiálu snadněji podřete. Ze všech nabízených alternativ hodinkových skel je ovšem právě akrylátové sklíčko nejlevnější variantou.

Polyuretanový řemínek

Polyuretan je materiál, který se v hodinářském průmyslu používá primárně u sportovních modelů, disponujících převážně masivnějšími pouzdry. Vlastnosti, které tento materiál učinily populárním, jsou pevnost, voděodolnost a paropropustnost.

Standardní přezka

Standardní přezka je určena pro řemínky kožené, gumové a silikonové. Jedná se o nejrozšířenější zapínání. Oblíbené je především pro svou spolehlivost, nenáročnost a jednoduchou obsluhu.

Plně automatický kalendář

Plně automatický kalendář pozná přesné datum, bez ohledu na délce měsíce. Tento systém je naprogramován na několik let dopředu.

Quartz

Elektronický strojek využívající elektronický oscilátor, nejčastěji řízený křemenným výbrusem (krystalem). Obchodní označení quartz. Energii dodává vložená baterie.

Související skupiny: sportovní, digitální

O značce Suunto M-Series

Hodinky Suunto jsou dodávány v originální krabičce. Součástí balení je i záruční list a návod.
Krabička
Značka Suunto
Značka Suunto je předním a uznávaným výrobcem sportovních a tréninkových hodinek, sporttesterů, kompasů a jiného sportovního vybavení, který sídlí a vyrábí většinu svých produktů ve Finsku. Produkty Suunto mají dlouholetou tradici a zaručují vysokou kvalitu a spolehlivost. Sortiment Suunto nabízí k dnešnímu dni desítky modelů outdoorových hodinek a sport-testerů, ze kterých si zaručeně vybere každý. Hodinky Suunto nabízejí špičkové uživatelské vlastnosti, intuitivní ovládání, vysokou výdrž baterie a odolnost či GPS lokaci. Značka Suunto udává směr i v současné době a získává mnohá ocenění v mezinárodních soutěžích.
Modelová řada M-Series
Řada Suunto M-Series přináší vysoce funkční sporttestery, které uspokojí nároky každého vytrvalostního sportovce. M-series jsou dodávány s komponenty, které slouží k měření a zaznamenávání hodnot sportovního výkonu, jako je hrudní pás či footpod. Díky řadě M-Series budete snadno sledovat zlepšování vaší kondice.