» Klasické hodinky » Casio » G-Shock » Master of G » GWG-1000

Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1AER

19 490 Kč

Hodinky Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1AER

Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1AER Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1AER
Hodnocení: 4,7 - 6 recenzí
Pánské hodinky - pryskyřicový řemínek, pryskyřicové pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže

Zboží je momentálně nedostupné
Naposledy dostupné 2.12.2022. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
19 490 Kč včetně DPH
+ doprava zdarma
+ úpravy řemínku na 2 roky zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ záruka 24 měsíců přímo od výrobce
+ autorizovaný prodejce značky Casio
Přidat k porovnání Do oblíbenýchDotaz na zboží
Sledujte náš youtube hodinky 365 classic
Jak funguje rádiem řízené hodinky?
Casio G-Shock Mudmaster GWG-1000-1AER
G-Shock GWG1000-1A technické parametry
Číslo zboží
106130
Záruka
24 měsíců
Značka
Casio (Japonsko)
Potvrzení originality
Určení
Pánské
Hmotnost
119 g (středně těžké)
Průměr, tloušťka
Ø 56 mm, 18 mm
Tisk v reálné velikosti
Voděodolnost
200 M - potápění
Pouzdro
Ocel + Pryskyřice
Sklíčko
Safírové, antireflex: antireflexní vrstva
Řemínek
Pryskyřice
Typ zapínání
Přezka, Kovová přezka
Obvod zápěstí
15 - 21,5 cm
Luminiscence
Ručičky a indexy, Neobrite
Strojek
Quartz solární. Casio 5463, Přesnost ±15s za měsíc, Baterie CTL1616
Alternativní označení
G-Shock GWG-1000-1A
GShock GWG1000 1A
Funkce a vlastnosti
Funkce pro datum a čas
Rádiem řízené - Multi-band 6 (EU, USA, Japonsko, Čína)
Stopky (Chronograf) - Další funkce: 1. a 2. místo, Mezičas (Split) | Maximální kapacita: 24 hodin | Přesnost stopek: 1/100 sekundy
Světové časy - Prohození domácího a světového času
Alarm - Další funkce: Zvuková signalizace celé hodiny | Počet a typ alarmu: 5x denní alarm
Automatický kalendář
Odpočítávací stopky - Maximální kapacita: 1 hodina | Minimální nastavitelný interval: Min. 1 minuta
Senzory
Barometr - 260 / 1.100 hPa, Alarm náhlé změny tlaku
Kompas
Teploměr - -10 až 60°C
Výškoměr - Celkové stoupání a klesání, Možnost uložení aktuální nadmořské výšky
Konstrukce
Odolnost proti vibracím
Odolnost proti nárazu - Alpha Gel
Odolnost proti blátu
Šroubovací korunka - Smart Access, Zámek korunky
Ostatní funkce
Kontrola stavu baterie - Indikátor nabití baterie
Osvětlení - 2x LED, Plně automatické osvětlení
Tón tlačítek - Zvuk jde vypnout
Automatická kalibrace ruček
Funkce "uklizení" ruček
Stejné hodinky v jiném provedení
Názory našich zákazníků
(žena, 35-54 let), 22.10.2019
bohužel doručené hodinky neodpovídají zobrazení v e-shopu, dostala jsem hodinky bez číslic 3,9,12 a zvažuji jejich vrácení, funkce ok, ale vzhled mě zklamal a zejména skutečnost, že zboží neodpovídá objednanému zboží
Byl komentář užitečný? ANO (11) | NE (1)
(muž, 35-54 let), 6.2.2017
Hodinky jsou lehké, dobře se nosí, design je taky bez chyby, Nemám co bych vytkl. Jsem s hodinkami naprosto spokojený.
Byl komentář užitečný? ANO (35) | NE (25)
(muž, 35-54 let), 7.1.2019
Sportovní hodinky, mnoho vychytávek, nový vzhled, příjemná váhy, tedy nejsou těžké avšak citím, že mám hodinky. Příjemná a znalá obsluha
Byl komentář užitečný? ANO (6) | NE (2)
(muž, 25-34 let), 13.4.2020
Hodinky jsou přesně takové, jaké jsem očekával. Jsou skvělé. I přez jejich velikost skvěle sedí i na menším zápěstí. Jejich odolnost je úžasná. I po nošení do práce jsou stále jako nové. Jinak jsou krásně přehledné, jak za dne, tak i ve zhoršených světelných podmínkách.
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (0)
Zobrazit všechny recenze (2)
Ostatní recenze
(muž, 35-54 let), 2.9.2019
Jsem velmi spokojený. Přesto že hodinky jsou mohutnějšího provedení,jsou velice lehké a příjemné na nošení. Vše funguje velmi dobře, snad jen měření teploty, ale to je celkem pochopitelné kdy dochází ke zkreslení když jsou hodinky na ruce.. Také osvětlení by mohlo být uděláno trošku lépe osvětlení jednou malou led je poměrně nerovnoměrné. Nicméně celkově hodnotím produkt jako velmi dobrý.
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (0)
(žena, 35-54 let), 13.10.2021
Hodinky jsou skvělé,vypadají luxusně vřele doporučuji.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
.

Pánské hodinky CASIO G-SHOCK GWG-1000-1AER MUDMASTER jsou členem druhé nejvyšší řady z kolekce hodinek MASTER OF G, do které spadají řady hodinek G-SHOCK určené profesionálům, na jejichž vývoji se sami profesionálové podíleli.  Díky své odolnosti se staly standardním vybavením amerických hasičských paravýsadkových jednotek, takzvaných US Smokejumpers spadající pod US Forrest Service, které jsou vysazovány na odlehlých místech, kde bojují s požáry, kácením stromů a kopáním protipožárních příkopů.

Ciferník modelu GWG-1000-1AER je černý s jemnou kosočtvercovou strukturou. V jeho dolní polovině dominuje obdélníkový LCD displej, který nativně ukazuje den v týdnu a datum. V případě zvolených módů se na displeji objeví informace o dané hodnotě, jako je například nadmořská výška, nebo aktuální teplota, či mód stopek a jiných funkcí, které hodinky nabízí. Displej je invertní, to znamená, že má černé pozadí a údaje se zobrazují bíle. Dominantou ciferníku jsou čtyři hlavní hodinové indexy na pozici dvanáct, tři, šest a devět, které jsou opatřeny luminiscenčním nátěrem pískové barvy. Vedlejší hodinové indexy jsou rovněž luminiscenční a u tohoto modelu mají šedou barvu. Hlavní ručičky jsou rovněž opatřeny luminiscencí. Hodinová a minutová ručička jsou opatřeny nátěrem pískové barvy s lemováním bílé barvy, zatímco vteřinová je natřena bíle. Mezi desátým a jedenáctým hodinovým indexem se nachází jediný subciferník hodinek, který slouží jako ukazatel aktuálně zvolené funkce.  V nativní poloze je směřuje ukazatel pískové barvy k šedé značce na pomyslné pozici dvanáct. V protisměru hodinových ručiček se nachází značení dvou hlavních funkcí barometru a teploměru, které jsou rovněž značeny pískovou barvou. Zbývající funkce jsou zvýrazněny bílým písmem na černé, lesklé čtvrtkruhové výseči. V ciferníku se nachází několik nápisů. Bílým je vyznačeno, že hodinky patří do rodiny G-SHOCK, světle šedou je logo výrobce a informace, že hodinky jsou vybaveny odolným pohonem a technologií Triple Senzor a nad LCD displejem se nachází červený nápis s názvem kolekce, do které tento model patří.

Pouzdro modelu GWG-1000-1AER je vyrobeno z černé kompozitní pryskyřice, u kterého bylo dbáno na co možná nejvyšší odolnost. Proto je vyrobeno z jednoho kusu. Dýnko je vyrobeno z oceli a je na něm vygravírováno logo G Shock Resistant a doprovodné údaje k hodinkám. Celé dýnko je přišroubováno čtyřmi tubusovými šrouby, které procházejí skrz celé pouzdro hodinek a jsou vidět na přední straně, kde vystupují tmavošedé hlavičky šroubení protikusů. Hodinky jsou vybaveny pěti rozměrnými, kovovými tlačítky s výraznou protiskluzovou texturou matné ocelové barvy. Dvě a dvě se nachází po stranách hodinek, zatímco to páté se nachází na úrovni šesté hodiny. Hodinky mají černou šroubovací korunku, která je na straně směrem k pouzdru vybavena červeným proužkem, kterému byly inspirací zbraňové pojistky, kdy červený proužek značí „armed", tedy připraveno k použití a jako varování, že korunka je vytažená, tudíž hrozí prosak vody a nečistot. Na pouzdře se nachází několik nápisů, které jsou zvýrazněny pískovou barvou. Prvním z nich je nápis G-SHOCK u dvanácté hodiny, druhý se nachází u druhé hodiny s šipkou ukazující k tlačítku a značí spouštění funkce elektronického kompasu. Třetí nápis se nachází u čtvrté hodiny, opět s šipkou k tlačítku a značí spouštění funkce výškoměru. Poslední nápis se nachází na pozici deváté hodiny a říká, že hodinky jsou osazeny technologií Triple Senzor. Pod tímto nápisem lze vidět samotný senzor, který je nenápadné tmavošedé barvy. Posledním výrazným prvkem je vnitřní černá, leštěná luneta s bíle vytištěnými zkratkami zastupující hlavní města časových zón. Ciferník je překryt safírovým krystalem, který je velmi odolný vůči poškrábání. Celé pouzdro je utěsněno proti vnikání vody a nečistot až do tlaku odpovídajíc 200 metrové hloubce.

Pásek hodinek je vyroben ze stejného materiálu jako pouzdro hodinek, tedy z kompozitní pryskyřice, černé barvy. Má v sobě vytlačeno lehké texturování, které usnadňuje lepší manipulaci. Zapínání je jednoduché, vyrobené z oceli, má trnovou sponu ocelové barvy, která je kvůli šířce pásku vybavena dvojitým trnem. Ten zapadá do dvojřadu hranatých dírek, kterých je na pásku jedenáct. Hodinky tak lze upnout i na tenčí zápěstí o obvodu sedmnácti centimetrů. Na pásku se nachází ještě jedno poutko pro zasunutí přečnívající části, je rovněž vyrobeno z oceli a ve stejné barvě jako zapínání a na jeho spodní straně je vyraženo: Protection G-SHOCK WR 20 BAR. Pásek je k pouzdru připevněn dvěma masivními šrouby. Každý z těchto šroubů je tvořen dvěma částmi, které jsou spojeny závitem.

Strojek v těchto hodinkách je quartzový, je tedy poháněn baterií. O posuv ručiček se starají dva elektromotory. Strojek samotný je ještě uložen v nárazuvzdorné ochraně z Alpha Gelu, který minimalizuje přenos vibrací směrem od pouzdra k útrobám.

Hlavní funkcí hodinek CASIO G-SHOCK GWG-1000-1AER je příjem pozemního rádiového signálu s přesnou časovou informací. Hodinky se dorozumí se všemi šesti stanicemi rozmístěnými po celé planetě, jsou tak maximálně přesné a umí samy aktualizovat letní a zimní čas. Další zásadní funkce hodinek vychází z integrované technologie Triple Senzor, která hodinkám umožňuje měřit barometrický tlak v rozmezí 260 až 1100hPa, měřit teplotu okolního prostředí v rozsahu -10 až +60°C a měřit výšku v rozsahu -700 až 10000m.  Další užitečnou funkcí je elektronický kompas ukazující magnetický sever. Samozřejmostí jsou funkce jako stopky s přesností měření na s 1/100s a délkou měřeného intervalu 24h, funkce až pěti denních alarmů, funkce odpočtu až 60 minut. Hodinky jsou rovněž vybaveny dvojitým LED osvícením jak pro LCD displej tak pro ciferník, který má lehce namodralý nádech. Hodinky jsou rovněž napájeny skrze integrovaný solární panel.

Související skupiny: SportovníRádiem řízenéSolární
Související zboží
Související zboží
Strana 1 z 1
<
>