Hodinky Garmin Instinct Solar Tactical Green Optic

Prodej ukončen
Garmin Instinct Solar Tactical Green Optic Garmin Instinct Solar Tactical Green Optic
Prodej zboží byl ukončen
Naposledy dostupné 7.11.2022.
Zobrazit stejné hodinky v jiném provedení
Zobrazit hodinky
Do oblíbených
Související články
Technické parametry
Číslo zboží
205774
Záruka
24 měsíců
V prodeji od
Červenec 2020
Značka
Garmin (USA)
Určení
Pánské
Hmotnost
53 g (lehké)
Průměr, tloušťka
Ø 45 mm, 15 mm
Voděodolnost
100 M - plavání
Displej
LCD, MIP, Monochromatický, Transflektivní, není dotykový, 128 x 128 pixelů, 0,9" x 0,9" (23 x 23 mm)
Pouzdro
Tvrzený polymer, rozpětí nožek 22 mm
Sklíčko
Minerální, Obchodní název: Garmin Power Glass
Řemínek
Silikon
Typ zapínání
Přezka, Kovová přezka
Obvod zápěstí
13,2 - 22,4 cm
Pohon
Solární
Výdrž baterie (Dobíjecí Li-Ion)
30h (38h*) - GPS
70h (145h*) - režim GPS s maximální výdrží
24 dní (54 dní*) - režim smartwatch
28 dní (68 dní*) - expediční aktivita s GPS
56 dní (neomezeně*) - režim hodinek s úsporou baterie
* při solárním dobíjení
Funkce a vlastnosti
Funkce pro datum a čas
GPS synchro. času
Stopky (Chronograf)
Alarm
Automatický kalendář
Čas východu/západu slunce
Odpočítávací stopky
Senzory
Akcelerometr
Barometr
Kompas
Krokoměr
Pulzní oxymetr
Srdeční tep
Teploměr
Výškoměr
Komunikační technologie
ANT+
Bluetooth
GPS navigace - Podporované navigační systémy: Galileo, GLONASS, GPS | Režim zobrazení na hodinkách: Pouze trasa bez mapy
Konstrukce
Odolnost proti vibracím
Ostatní funkce
Kontrola stavu baterie - Indikátor nabití baterie
Měření denních aktivit
Osvětlení
Smart notifikace
V češtině
Alarm na neaktivitu
Monitoring spánku
Monitoring stresu
Vibrační upozornění
Výpočet spotřeby kalorií
Smart funkce - Kompatibilita s externími snímači, Konfigurovatelné číselníky, Možnost rychlého přístupu, Osobní rekordy, Úsporné režimy GPS
Zobrazit všechny funkce
Funkce Garmin
Monitorování zdraví
Alarmy abnormálního srdečního tepu Celodenní sledování stresu Denní klidový srdeční tep Hydratace Menstruační cyklus Monitor energie Body Battery Nasycení krve kyslíkem Odpočet relaxačního dýchání Sledování srdečního tepu na zápěstí Spánek
Chytré funkce
Dálkové ovládání kamery VIRB Chytrá oznámení Kalendář Kompatibilita s mobilní aplikací Garmin Connect Najít mé hodinky Najít můj telefon Odpověď na textovou zprávu Ovládání hudby ze smartphonu Počasí Uložení současné pozice Úspora baterie
Kompatibilita se smartphonem
Android iPhone
Bezpečnostní a sledovací funkce
LiveTrack
Taktické funkce
Dvojitá síť souřadnic Režim nočního vidění Utajený režim
Funkce pro sledování aktivity
Automatický cíl Minuty intenzivní aktivity Move IQ Počítadlo kroků Spálené kalorie TrueUp Uražená vzdálenost Vystoupaná patra Výzva k pohybu
Vybavení pro fitness
Automatické počítání opakování Kardio cvičení Silové tréninky
Dostupné profily pro aktivity v tělocvičně: Cardio Training (kardio trénink), Elliptical Training (eliptický trénink), Floor Climbing (stoupání do patra), Indoor Rowing (veslovací trenažér), Stair Stepping (stoupání do schodů), Strength training (silový trénink), Yoga (jóga)
Funkce pro trénink, plánování a analýzu
Alarmy ST Auto Lap Auto Pause Automatické procházení Automatický maximální ST Čas ukončení Historie aktivity v hodinkách Intervalový trénink Kalorie podle ST Konfigurovatelná upozornění na okruh Maximální ST Možnost stáhnutí tréninkových plánů Nastavitelná upozornění Nastavitelné obrazovky Nastavitelné profily aktivit Navigace po trase Physio TrueUp Pokročilé tréninky Režimy napájení RST Ruční označení okruhu Rychlost a vzdálenost pomocí GPS Virtual Partner Vysílání ST Zámek obrazovky a tlačítka Závod v aktivitě Zkratky Zóny ST Zvukové výzvy
Funkce pro běh
Kadence Metronom Podpora nožního snímače Trénink běhu Vzdálenost, čas a tempo podle GPS
Dostupné profily pro běh: Indoor Track Running (běh po dráze uvnitř), Running (běh), Trail Running (trailový běh), Treadmill Running (běh na pásu)
Funkce pro rekreaci v přírodě
Automatický přepínač režimů lezení a běhu Barometrická tendence s bouřkovou výstrahou Celkový výstup/sestup Elektronická stopa v reálném čase Expediční aktivita GPS Graf plánované nadmořské výšky Kompatibilita se softwarem BaseCamp Navigace z bodu do bodu Polohy XERO Profil nadmořské výšky Projekce trasového bodu Režim UltraTrac Souřadnice GPS TracBack Vertikální rychlost Vzdálenost k cíli Zadej směr a jdi Zpět na start
Funkce dostupné prostřednictvím služby Connect IQ
Informace o slunci a měsíci Výpočet plochy
Dostupné profily pro rekreaci v přírodě: Climbing, Fishing, Hiking, Hunting, Jumpmaster, Kayaking, Mountain Biking, Rowing, Skiing, Snowboarding, Stand Up Paddleboarding, Tactical, XC Skiing
Funkce pro cyklistiku
Podpora snímače rychlosti a kadence Trasy Upozornění při dosažení cíle Závod v aktivitě
Dostupné profily pro cyklistiku: Biking, Indoor Biking, Mountain Biking
Funkce pro plavání
Detekce typu záběru Metriky plavání v bazénu Metriky plavání v otevřené vodě Opakovaný časovač odpočinku Plavecké tréninky v bazénu Podvodní snímač srdečního tepu na zápěstí Upozornění na čas a vzdálenost Základní časovač odpočinku (pouze v bazénu) Záznam nácviku (pouze v bazénu)
Dostupné profily pro plavání: Open Water Swimming, Pool Swimming
Stejné hodinky v jiném provedení
Názory našich zákazníků
(muž, 35-54 let), 16.9.2021
Dobrý den. Hodinky Garmin Instinct Solar Tactical jsem zakoupil po delším výběru. Hodně mě pomohla video recenze co mají kluci na Youtube. Chtěl jsem za málo peněz hodně ;-) Po objednání jsem hodinky obdržel do týdne velmi dobře zabalené a nepoškozené. K hodinkám mohu potvrdit vše co kluci říkají v recenzi na webu. Osobně mě velmi dobře překvapil vzhled na ruce a lehkost hodinek. Jediným mínusem pro mě je, že výrobce dává jen jeden kabel na nabíjení (stále jej někde zapomínám) Jinak je to bomba a osobně chválím team 365 za zpětnou vazbu k zákazníkovy. S přáním pěkného dne se loučím.
Byl komentář užitečný? ANO (3) | NE (0)
(25-34 let), 16.4.2022
Naprostá spokojenost žádnou chybu sem nenašel.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
(muž, 25-34 let), 23.11.2021
Zatím vše funguje jak má, bez jediné závady. Uvidíme za rok používání
Byl komentář užitečný? ANO | NE

Garmin Instinct

Garmin Instinct jsou hodinky navržené speciálně pro záchranné složky a všechny outdoorové dobrodruhy, kteří chtějí maximálně odolné hodinky. Kromě odolnosti se vyznačují velkou výdrží baterie a také mnoha sportovními a chytrými funkcemi.

Klíčové vlastnosti Garmin Instinct:

 • Extrémní odolnost
 • Nízká váha 52 gramů
 • Černobílý LCD, transflektivní, MIP (Memory-In-Pixel) displej
 • Monitoring srdečního tepu, stresu, sportovních aktivit, spánku a dalších
 • Smart notifikace z mobilního telefonu
 • Navigace po předem vytvořené trase a funkce TracBack
 • Výdrž baterie až 2 týdny v režimu chytrých hodinek

INSTINCT - EXTRÉMNÍ ODOLNOST PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Hodinky byly navrženy tak, ať přežijí i v těch netvrdších podmínkách, takže se nemusíte bát, že byste je téměř při jakékoli outdoorové aktivitě rozbili. Vyztužené pouzdro z tvrzeného polymeru, které je odolné proti vibracím až 6G je doplněno o dobře padnoucí silikonový řemínek. Instincty splňují vojenský standard MIL-STD-810G  jen dokládá jejich extrémní odolnost vůči vodě, teplotám a vibracím.

INSTINCTY JSOU VHODNÉ PRO CELODENNÍ NOŠENÍ I SPÁNEK

I přes to, že to je jeden z nejrobustnějších modelů od značky Garmin, tak hodinky váží pouhých 52 gramů. Na ruce je téměř necítíte, a tak se nemusíte bát zbytečné váhy při celodenním nošení nebo při monitoringu spánku.

ČERNOBÍLÝ DISPLEJ - NÁVRAT ZPÁTKY V ČASE? NAOPAK

Spoustu lidí bude černobílý displej odrazovat, ale u těchto hodinek je to velká výhoda. Tím, že jsou Instincty určené pro maximální využití za každé situace, tak se černobílý transflektivní displej vyloženě hodí. Je skvěle čitelný ze všech úhlů i za přímého slunce díky své úžasné kontrastnosti právě kvůli omezení barev na černou a bílou. Výhodou je také možnost reverze barev naopak, čili černobílý nebo bíločerný.

ODOLNÝ PARŤÁK NA SPORT I DO MĚSTA

Kromě odolného provedení, Instincty dokážou po celý den měřit vaši tepovou frekvenci, variabilitu tepu (úzce souvisí s monitoringem stresu), kroky a také spálené kalorie. V noci pak dokážou analyzovat váš spánek. Hodinky jsou ideálním parťákem na téměř všechny sportovní aktivity, které jsou zaznamenávány pomocí citlivého GPS přijímače, který dokáže přijímat také signál z družicových systému GLONASS a Galileo. Pokud chcete zpřesnit data o tepové frekvenci, můžete k hodinkám připojit jakýkoli hrudní pás podporující bezdrátovou technologii ANT+ nebo Bluetooth.

HODINKY UKAZUJÍ SMART NOTIFIKACE Z VAŠEHO TELEFONU

S modelem Garmin Instinct si nemusíte dělat starosti s vytahováním mobilu, protože došlou notifikaci z mobilu si můžete pohodlně zobrazit na hodinkách a také na ni odepsat pomocí přednastavených zpráv, které si můžete sami upravit. Kromě klasických SMS zpráv se vám zobrazí také emaily, Facebook, Messenger atp. a také můžete s Instincty odmítnout hovor.

GARMIN INSTINCT  VŽDYCKY VÍ, KDE SE NACHÁZÍTE

Díky navigaci po slepé mapě si můžete do hodinek nahrát jakoukoli trasu a nechat se pohodlně navigovat až do vámi zvoleného cíle. Pokud byste se přece jen ztratili a nevěděli kudy kam, Garmin obohatil Instincty také o funkci TracBack, která vás po spuštění začne navigovat zpět na start vaší cesty.

NABÍJEČKU MŮŽETE DÁT DO ŠUPLÍKU

Instincty si i při mnoha chytrých a sportovních funkcích udržely celkem slušnou výdrž baterie 14 dní v režimu smartwatche a 16 hodin při spuštěné GPS se snímáním každou vteřinu. V režimu Ultratrac je to pak 40h.

DALŠÍ VLASTNOSTI:

 • Hodinky mají veškeré dostupné senzory jako akcelerometr, barometr, kompas, optický snímač tepové frekvence
 • Voděodolnost 100 M, díky které můžete s hodinkami plavat či šnorchlovat
 • Hodinky jsou dobře ovladetelné i se spocenou rukou, rukavicemi atp.
 • Informace o počasí, východu a západu slunce
 • Možnost ovládání hudby spuštěné v telefonu
 • Jsou kompatibilní se systémem Android 6.0 a vyšší + iOS 10 a vyšší
 • Veškerá data se ukládají a zálohují v mobilní aplikaci Garmin Connect, kde naleznete váš tréninkový denník a také různé výzvy s přáteli
 • Multisportovní hodinky

Černobílý TFT displej
Vysoce odolné provedení
Dlouhá výdrž baterie

Obsah balení

 • Hodinky Garmin Instinct
 • Nabíjecí a datový kabel
 • Návod v češtině
Související skupiny: ChytréSporttestery