Ary (muž, 35-54 let), 18.3.2026
Za mě jsou to jedny z nejlepších multisportovních hodinek, které jsem kdy měl. Pokud někdo hledá kombinaci výkonu, výdrže a krásného displeje, Fenix 8 AMOLED jsou skvělá volba.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Kajinek (muž, 35-54 let), 16.3.2026
Se zakoupením produktu nemůže být větší spokojenost. Kvalita hodinek a jejich funkčnost je dokonalá. Zároveň i průběh nákupu, pomoc s výběrem a perfektní přístup a rady opravdu na vysoké úrovni. V případě nákupu dalších hodinek nejdu jinam než do hodinky365. :-)
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Lhk (18-24 let), 2.2.2026
Velká spokojenost, funguji perfektně.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Hefidlo (muž, 35-54 let), 28.1.2026
Hodinky pecka, mnohem lepší než apple watch, jediné co bych ocelnil je USB-C na nabíjení
Byl komentář užitečný? ANO | NE
RaShiDcz (muž, 25-34 let), 18.11.2025
U hodinek Garmin Fénix 8 se mi objevily fleky na safírovém skle, které nešly žádným způsobem vyčistit. Obrátil jsem se na podporu Garminu a bylo mi doporučeno hodinky reklamovat u prodejce. Reklamaci jsem zatím neřešil, plánuju hodinky odnést až při nejbližší cestě. Oceňuji ale, že Garmin reagoval rychle a jasně poradil správný postup.
Nicméně u tak drahého modelu bych podobnou vadu po necelých dvou měsících a ani ne každodenním nošení rozhodně nečekal. Doufám že reklamace proběhne bleskově.
Reakce obchodu: Dobré odpoledne,
děkuji za recenzi. Mrzí mě, že hodinky nesplnily očekávání. V systému vidím, že jste k nám již hodinky donesl na reklamaci. Pevně věřím, že reklamace bude vyřízená v co nejkratším čase k Vaší spokojenosti. :)
Přeji hezký den,
Poštulková Veronika, Hodinky 365
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Petis (muž, 35-54 let), 18.9.2025
Po dlouhém zvažování, zkušenostech kamarádů a rad prodejce v Hodinky 365 Ostrava jsem se rozhodl pro tento model hodinek Garmin. A s klidným svědomím mohu říci, že jsem udělal dobře. Fungují perfektně, výdrž baterie je pecka (porovnával jsem jiné značky od známých). Pěkný nový design, nové funkce oproti předchozím modelům. Mohu jen a jen doporučit.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Jan Kučmáš (muž, 35-54 let), 9.9.2025
Hodinky jsou skvělé, ale některé funkce zlobí. Přestože mám schválený telefon a uplynul už rok od uvedení hodinek, takže bych čekal, že budou už "vyladěné" bez chyb. Zlobily mi golfové mapy a zlobí mi stále oznámení (události z telefonu jako sms, hovor a pod - chvíli chodí a chvíli ne). Nicméně prodejce mně zachránil od vrácení hodinek a poradil jak do hodinek dostat golfové mapy: a s oznámením se něj asi v budoucnu také obrátím (s žádostí o radu)
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Joj (muž, 55 a více let), 20.8.2025
S hodinkami jsem maximálně spokojen, využívám je denně a sundávám pouze na dobití baterie. Zároveň znovu děkuji skvělým zaměstnancům obchodu Hodinky365, kde mi nejen skvěle poradili, ale také byli velmi příjemní a milí.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Wladin (muž, 55 a více let), 17.8.2025
Bezkonkurenční chytré sportovní hodinky, dlouhá výdrž, všestranné sportovně-outdoorové využití. Pokročilé tréninkové funkce. Z mého pohledu není na trhu nic lepšího.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Martin (muž, 35-54 let), 23.7.2025
Nikdy jsem si nemyslel, že dám tolik peněz za hodinky, ale vůbec nelituji. Ze začátku jsem měl strach, že budou na mě moc těžké, ale po pár dnech si na ně zvyknete tak, že o nich vůbec nevíte. S originálním ciferníkem byly spočátku hodinky "pomalé" např. po zmáčknutí tlačítka zpět byla prodleva až 2 sekundy. To se ale spravilo po nějakých aktualizacích a teď běží rychle.Výdrž baterie je u amoledu dostatečná (co 2 den aktivita a cca 10 dnů vydrží). Po nabití na 100% mi píšou 16 dnů, ale u aktivit to samozřejmě trochu spadne. Vypadají skvěle a funkcí mají tolik, že je normální člověk všechny ani nevyužije, ale potěší :-). U světla mě překvapila jeho vyborná svítivost. Jako byste měli klasickou baterku. Takže za mě prozatím top.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
MZ (muž, 35-54 let), 18.7.2025
+ : Rozsah funkcí, výdrž baterie, odolnost.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Breza (muž, 25-34 let), 16.7.2025
Jsou to mé první Garminy a vypadají skvěle – elegantní design, kvalitní zpracování, AMOLED displej. Kromě toho mají přehršel sportovních funkcí a výdrž v pohodě 8–10 dní při aktivním používání. Zkoušel jsem i některé tréninkové funkce (běh, plavání) a myslím, že si v tom každý najde to svoje. Co mě trochu zklamalo, je pomalejší vykreslování map při scrollování a omezená integrace s iOS. Jinak ale převládá celková spokojenost.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Honza Uhlík (muž, 25-34 let), 13.7.2025
Od hodinek jsem měl velké očekávání a ta se splnila. Hodinky jsem si pořizoval především k tomu, abych měl po ruce konzistentní tréningový plán a měl v něm nějakou strukturu. A to se splnilo. Díky Garmin trenérovi jsem se zlepšil, zjistil, že existují i další formy tréningu, kterými mohu posouvat kondici. Užívám si i sleep tracker a další metriky, které snímače evidují.
Jelikož jsem hodinky předtím nikdy nenosil, ruka si musela zvyknout a možná si ještě, po dvou měsících, zvyká. Pro někoho možná mohou být na ruce příliš těžké, to bude ten důvod navykání si.
Při běhu, když si pouštím hudbu přes hodinky, občas na sekundu či dvě vypadne napojení. Asi nelze očekávat úplnou plynulost, ale zkrátka je to citlivé na okolní rušivé signály. Nic hrozného.
Baterie je držák, nabíjel jsem jen párkrát. Kdybych nenechával telefon doma a poslouchal písničky přes něj, bylo by to ještě méně. Je potřeba počítat, že pokud právě budete poslouchat, do toho trackovat běh se zapnutým displayem, rozhodně nebudete mít výdrž takovou, jak se deklaruje. Spíše to spadne na 5-6 dní. Ale upřímně, i to je šíleně dlouhá doba.
Přes opravdu drobné nedostatky se pro mne hodinky staly parťákem, který mě motivuje ve chvílích, kdy se mi úplně nechce. Na druhou stranu je potřeba brát tréningový plán trochu s rezervou, protože i přes všechyn nasbíraná data dává, dle mého, někdy zabrat víc, než by měl. A to je asi jediné hlavní úskalí, na které si dávat pozor - aby se skrze nucení se nevymizela radost z běhu. :)
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Isty (muž, 25-34 let), 11.7.2025
Skvělé hodinky využití v jakém koliv sportu výdrž baterie výborná nic jiného už bych si nekoupil
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Martin Z. (muž, 35-54 let), 18.6.2025
Mám za sebou všechny řady Fenix, ale osmičky jsou top! Můžu jenom doporučit.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Ilja lenoch (muž, 55 a více let), 8.5.2025
Nejlepší hodinky, jaké jsem kdy měl, umí toho mnohem víc než já. Budu se je učit ještě dlouho. Výborný je také vlastní výběr datových polí v cifernících. Nejvíce používám aktivity chůze, kardio, elektrokolo a motocykl. Při těchto aktivitách vyhodnocují veliké množství dat. Bez omezování funkcí vydrží na jedno nabití 14 dní.
V obchodech platím již jen hodinkami. Vřele doporučuji všem takovým bláznům, jako jsem já.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Sojka (muž, 25-34 let), 8.5.2025
Moje první Garmin, lituji že jsem nepořídil drive
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Matěj (muž, 55 a více let), 31.3.2025
Maximální spokojenost.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Dave (muž, 35-54 let), 25.3.2025
Od koupi hodinek jsem si dal rozestup skoro 3 měsíce, předtím jsem měl Polar Vantage M.
A je to docela jízda, na jednu stranu obrovské množství funkcí, světlo, placení, telefonování, možnosti přizpůsobení, výdrž baterie. Přesvědčil mě i amolet displej, že s ním dokážu fungovat i bez always on a čitelnost je vždy dobrá. Duální ovládání jak tlačítky, tak dotykem je pecka.
Na druhou stranu obrovská složitost a nelogika nastavení (pro neGarmina), je hezké, když mi hodinky dokáží měřit snad i solární vítr, ale dostat se do toho nastavení aby mi to dávalo smysl tak abych z toho měl pro sebe výstup je šílené. Nehledě na stále neodladěný systém s občasnými chybami (hlavně mi blblo přepínání Red Shift který je úžasný a výborný nápad, ale někdy to blbne.
Doopravdy jsou úžasný produkt, ale na 5 hvězd nemají pro ten zapeklitý systém...
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Jirka B. (muž, 25-34 let), 18.3.2025
z hodinek jsem nadšený a stále je mám na ruce, skvělá výdrž baterie a zaznamenání aktivit, aplikace garmin connect mi přijde méně intuitivní... prodejce mi se vším poradil, vysvětlil a celkově nákup proběhl v pořádku
Byl komentář užitečný? ANO | NE
svobyD (muž, 25-34 let), 15.3.2025
AMOLED displej má krásné barvy a je skvěle čitelný. S přidáním svítilny je to trefa do černého, používám ji každý den a je super.
Skvělé sedí na ruce.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
MiKre (muž, 35-54 let), 3.3.2025
Hodinky splňují vše, co jsem od nich očekával.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Jan (muž, 35-54 let), 25.2.2025
Hodinky mi poskytují přesně to, co jsem od nich potřeboval. Super na sport a zároveň i pomocník pro práci - notifikace na různé události, propojení s mobilem apod. Rovněž z nich lze i nouzově vyřídit telefonní hovor, pokud je mobil v dosahu, ale zrovna ho nemůžete vzít do ruky.
Přestože už hodinky nejsou návrhu úplně krátce, dost často narazím nich běží nový update, ale zároveň stále nebyla vývojáři odstraněna chyba sw pro probuzení dotykem po vypršení nočního režimu. To jediné je zatím jako negativní z mé strany.
Výdrž hodinek je dle mého názoru dostatecna, při kombinaci záznamu aktivit a notifikace v pohodě vydrží fungovat kolem 10 dní.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Tom (muž, 35-54 let), 4.2.2025
Obchod doporučuji. Dodání proběhlo v pořádku. Hodinky Garmin Fenix 8 47 AMOLED spokojenost. Velikost 47 na me větší zápěstí akorát. Pohodlné i při práci.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Piwell (muž, 35-54 let), 3.2.2025
Téměř 3 roky jsem měl Fénix 7 Solar Sapphire, chyběla mi svítilna a chtěl jsem lepší a větší displej, ale pořád v těle 47mm. Hodinky jsou celkově rychlejší, mapy jsou lépe čitelné, vydrž zatím výborná. Asi nemám co vytknout.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
VK (muž, 35-54 let), 1.2.2025
Skvělé hodinky, parádní displej, všechny potřebné i nepotřebné funkce:)
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Péťa (žena, 35-54 let), 29.1.2025
Byl to dárek pro manžela. Jsou to manželovi už čtvrté hodinky zn. Garmin v pořadí a určitě nejsou poslední. Manžel je z nich nadšený. Na tomto e-shopu je to už několikátá objednávka a vždy velká spokojenost a bezproblémovost. Moc děkuji
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Pavel (muž, 55 a více let), 28.1.2025
Po prvních dnech užívání jednoznačně kladně hodnotím vzhled hodinek, skvělá výdrž baterie. Je na zvyku a každém uživateli si zvyknout na množství aplikací v hodinkách spíše pro sportovní využití než manažerské.
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Pavel (muž, 35-54 let), 13.12.2024
Perfektní hodinky bez výhrad, snad jen vyšší cena
Byl komentář užitečný? ANO | NE
Zdeněk (muž, 35-54 let), 15.5.2025
Super, fungujou jak maj a prostě už je nesundam z ruky ????
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (1)
Daniel A. (muž, 25-34 let), 10.11.2024
Měl jsem možnost vyzkoušet různé sportovní režimy (chůze, běh, hike, MMA, box, kolo). Všechno šlape skvěle. Párování s externím senzorem super. Přesnost samotných hodinek také skvělá - zatím to vypadalo, že snad bez výrazných rozdílů od externích senzorů. Na začátku problém s restarty hodinek, ale po nějakých aktualizacích to vypadá už v pořádku. Výdrž baterie je skvělá na AMOLED. Funkce volání je taky skvělá, ale dost potichu - občas je problém slyšet druhého, když člověk nedrží blízko ucha nebo není v úplném tichu. Celkově bych řekl, že perfektní hodinky. Jediné, co mi přijde strašně pozadu, jsou face watch. Hrozné designy většinou. Některé na Connect IQ obstojné a použitelné, ale většina mi fakt přijde jako by to byly hodinky 10 let zpět. Bohužel to bude prostě problém Garmin a nemyslím si, že se bude někdy řešit. Funkčně v pořádku většinou. Customizace je také možná, ale to je spíš pro zábavu. Moc hezký kousky z toho dle mého nepadaj. 4,5/5 po aktualizacích. Chtělo by to vyřešit ještě nějaké mouchy.
Byl komentář užitečný? ANO (0) | NE (1)
mastersuicide (muž, 35-54 let), 12.6.2025
Plusy:
Notifikace z telefonu na hodinkách
Platba kartou hodinkama
Výměna pásku je opravdu jednoduchá a barev je mraky
Svítilna na hodinkách
Mínusy:
Bohužel, když jsou hodinky připojeny k telefonu přes bloutooth, tak to hrozně mlátí baterku na telefonu (když odpojíte bluetooth, tak zase nechodí notifikace na telefon, logicky)
Pořád mi to říká, že jsem ve stresu, nebo jsem se blbě vyspal
Když hodinky aktivně používám (měl jsme zapnuté trackování na moto od cca 10:00 do 20:00), tak se hodinky musí nabíjet každé 4 dny
Pořád to zobrazuje nějaké výzvy, které mě nezajímají
Shrnutí:
Zkusil jsem chytré hodinky a nebude to produkt pro mě. Asi nejsem cílovka. Nebaví mě nabíjet hodinky každých 14 dní a kvůli tomu telefon každý druhý den. Častěji pak při plném využívání jejich potenciálu. Jdu do automatů. Teď to ještě prodat. Hodinky stály 25tk, když je prodám za 16tk i s hromadou pásků, tak budu rád. Takže zkušenost bratru za 10tk.
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (3)
Roman (muž, 35-54 let), 30.3.2025
Nákup cez hodinky 365 ????
Byl komentář užitečný? ANO (0) | NE (5)