Garmin Forerunner 245 Optic Slate

6 990 Kč

Hodinky Garmin Forerunner 245 Optic Slate

Garmin Forerunner 245 Optic Slate Garmin Forerunner 245 Optic Slate
Hodnocení: 5,0 - 4 recenze
Unisex hodinky - silikonový řemínek, plast pouzdro, gorilla glass sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže

6 990 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné
Naposledy dostupné 7.10.2021. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ doprava zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ záruka 24 měsíců přímo od výrobce
Přidat k porovnání Do oblíbenýchDotaz na zboží
Stejné hodinky v jiném provedení
II. Jakost, sleva 3%
6 295 Kč skladem
Technické parametry
Číslo zboží
182695
Záruka
24 měsíců
V prodeji od
Květen 2019
Značka
Garmin (USA)
Určení
Unisex
Hmotnost
39 g (lehké)
Průměr, tloušťka
Ø 42 mm, 12 mm
Voděodolnost
50 M - sprchování
Displej
LCD, Barevný, MIP, Transflektivní, není dotykový, 240 x 240 pixelů, 1,2" (30,4 mm)
Pouzdro
Tvrzený polymer, rozpětí nožek 20 mm
Sklíčko
Gorilla glass
Řemínek
Silikon, Systém výměny: Quick Release
Typ zapínání
Přezka, Kovová přezka
Obvod zápěstí
12,7 - 20,4 cm
Pohon
Quartz, baterie
Výdrž baterie (Dobíjecí Li-Ion)
24h - GPS
7 dní - režim smartwatch
Funkce a vlastnosti
Funkce pro datum a čas
GPS synchro. času
Stopky (Chronograf)
Alarm
Automatický kalendář
Čas východu/západu slunce
Odpočítávací stopky
Senzory
Akcelerometr
Kompas
Krokoměr
Pulzní oxymetr
Srdeční tep
Komunikační technologie
ANT+
Bluetooth - Nalezení mobilu
GPS navigace - Podporované navigační systémy: Galileo, GLONASS, GPS | Režim zobrazení na hodinkách: Pouze trasa bez mapy
Konstrukce
Odolnost proti vibracím
Ostatní funkce
Kontrola stavu baterie - Indikátor nabití baterie
Měření denních aktivit
Osvětlení
Smart notifikace
V češtině
Alarm na neaktivitu
Monitoring spánku
Monitoring stresu
Odhad hodnoty VO2
Vibrační upozornění
Výpočet spotřeby kalorií
Zobrazit všechny funkce
Funkce Garmin
Monitorování zdraví
Alarmy abnormálního srdečního tepu Celodenní sledování stresu Denní klidový srdeční tep Hydratace Menstruační cyklus Monitor energie Body Battery Nasycení krve kyslíkem Odpočet relaxačního dýchání Sledování srdečního tepu na zápěstí Spánek Věk podle kondice
Chytré funkce
Aplikace Connect IQ Dálkové ovládání kamery VIRB Chytrá oznámení Kalendář Kompatibilita s mobilní aplikací Garmin Connect Najít mé hodinky Najít můj telefon Odpověď na textovou zprávu Ovládání hudby ze smartphonu Počasí
Kompatibilita se smartphonem
Android iPhone
Bezpečnostní a sledovací funkce
Asistence Detekce nehod během vybraných aktivit LiveTrack Služba Live Event Sharing
Funkce pro sledování aktivity
Automatický cíl Minuty intenzivní aktivity Move IQ Počítadlo kroků Spálené kalorie TrueUp Uražená vzdálenost Výzva k pohybu
Vybavení pro fitness
Automatické počítání opakování Kardio cvičení Silové tréninky
Dostupné profily pro aktivity v tělocvičně: Cardio Training (kardio trénink), Elliptical Training (eliptický trénink), Indoor Rowing (veslovací trenažér), Stair Stepping (stoupání do schodů), Strength training (silový trénink), Yoga (jóga)
Funkce pro trénink, plánování a analýzu
Alarmy ST Auto Lap Auto Pause Automatické procházení Automatický maximální ST Čas ukončení Doba regenerace Historie aktivity v hodinkách Intervalový trénink Kalorie podle ST Konfigurovatelná upozornění na okruh Maximální ST Možnost stáhnutí tréninkových plánů Nastavitelná upozornění Nastavitelné obrazovky Nastavitelné profily aktivit Navigace po trase Physio TrueUp Pokročilé tréninky RST Ruční označení okruhu Rychlost a vzdálenost pomocí GPS Stav tréninku Training Effect (aerobní) Training Effect (anaerobní) Tréninková zátěž Virtual Partner VO2 Max Vysílání ST Zámek obrazovky a tlačítka Závod v aktivitě Zóny ST Zvukové výzvy
Funkce pro běh
Kadence Metronom Podpora nožního snímače Předpověď výsledků Strategie tempa PacePro Trénink běhu Vzdálenost, čas a tempo podle GPS Zhodnocení výkonu
Funkce dostupné s kompatibilním příslušenstvím
Délka kroku Doba a vyváženost kontaktu se zemí Dynamika běhu Vertikální oscilace a poměr
Dostupné profily pro běh: Indoor Track Running (běh po dráze uvnitř), Outdoor Track Running (běh po dráze venku), Running (běh), Trail Running (trailový běh), Treadmill Running (běh na pásu), Virtual Running (virtuální běh)
Funkce pro rekreaci v přírodě
Elektronická stopa v reálném čase Navigace z bodu do bodu Režim UltraTrac Souřadnice GPS TracBack Vzdálenost k cíli Zpět na start
Funkce pro cyklistiku
Kompatibilita s radarem Varia Kompatibilita se zařízením Varia Vision Podpora snímače rychlosti a kadence Trasy Upozornění při dosažení cíle Závod v aktivitě
Dostupné profily pro cyklistiku: Biking, Indoor Biking
Funkce pro plavání
Detekce typu záběru Metriky plavání v bazénu Opakovaný časovač odpočinku Plavecké tréninky v bazénu Podvodní snímač srdečního tepu na zápěstí Základní časovač odpočinku (pouze v bazénu) Záznam nácviku (pouze v bazénu)
Dostupné profily pro plavání: Pool Swimming
Funkce pro sledování dětí
Funkce dostupné prostřednictvím služby Connect IQ
Výzvy Toe-to-Toe
Video - Garmin Forerunner 245 Optic Slate
Názory našich zákazníků
(muž, 25-34 let), 25.4.2021
Perfektní nákup, hodinky jsou úžasné pro aktivní sportující lidi. Dobře vypadají, dají se nosit 24/7. Skvělá byla i komunikace obchodu, určitě to není můj poslední nákup u Hodinek 365.
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (0)
(muž, 35-54 let), 6.4.2021
Hodinky mám na běhání a jsem s nimi velice spokojen. Sháněl jsem hodinky bez dotykového displeje s GPS. Garmin aplikace je udělaná dobře, k hodinkám je k dispozici spousta vzhledů a datových polí. Jediné co mi v tuto chvíli chybí je platba NFC.
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (0)
(muž, 55 a více let), 14.1.2021
Hodinky Garmin Forerunner 245 používám ke každodenní sportovní chůzi a jízdě na kole. Nějakou dobu mi trvalo než jsem se seznámil se všemi funkcemi, k čemuž mi hodně pomohl obsáhlý návod k obsluze který jsem si stáhl z internetu. Hlavně používám jejich sledování vzdálenosti, rychlosti a doby aktivity s porovnáním tepové frekvence a vyhodnocení aktivity. Všechny údaje si nahrávám do aplikace Garmin expres kde můžu porovnávat jednotlivé aktivity. S hodinkami jsem velmi spokojen. Jsou to již třetí hodinky řady Forerunner od Garminu které jsem měl k užívání. Jedny jsem ztratil, druhé daroval a tyto ve spokojenosti užívám.
Byl komentář užitečný? ANO (1) | NE (0)
(muž, 35-54 let), 29.8.2021
Před koupí těchto hodinek jsem měl Forerunner 620. Ten skok dopředu je obrovský. Hledal jsem běžecké hodinky, které nebudou na mé ruce obrovské a budou mít všechny potřebné běžecké funkce. Využívám je jen k běhu a turistice. Skvělé je, že se neovládají dotykově, ale přes tlačítka (člověk s tím aspoň nebojuje a sáhne po tlačítku bez dívání). Na nošení jsou velice pohodlné a lehké. Běžecké funkce, které to má, tak jsou naprosto dostačující. Jelikož jsem s během začal na jaře, tak využívám i běžeckého trenéra, kdy mi hodinky poradí, jak bych měl dnes běžet (rychle, pomalu, daleko, intervaly, ...). A většinou ten navrhovaný trénink přijmu. Ve spojení s dokonalou aplikací Garmin Connect josu dokonalé. Jediné, co mi chybí, tak je synchronizace nachozených kroků ze Samsung Health do toho Garminu Connect. Zde nechápu, proč tak jednoduchá věc nelze, bylo by to užitěčné pro ty, co nemají hodinky na ruce celý den, jako já.
Byl komentář užitečný? ANO | NE

Garmin Forerunner 245

Forerunner 245 je velice oblíbený model hodinek, jak pro začátečníky, tak pro výkonnostní běžce. Dlouhá výdrž baterie v kombinací s mnoha chytrými funkcemi dělá z tohoto modelu ideálního společníka pro pohyb ve městě i každodenní sportování.

Klíčové vlasnosti Garmin Forerunner 245:

 • Dlouhá výdrž baterie
 • Nízká váha
 • Široká paleta sportovních aktivit
 • Možnost nastavení virtuálního trenéra Garmin Coach
 • Monitoring tepu, stresu, sportovních aktivit a spánku
 • Kompatabilita s ANT+ a Bluetooth snímači
 • Notifikace z telefonu

Forerunner 245 vydrží nabitý celý týden

Klíčová vlastnost modelu Forerunner 245 je výdrž baterie, která je v režimu smartwatche 7 dní a při sportovní aktivitě dokáží snímat GPS více než 20 hodin. Kromě GPS dokáží hodinky přijímat signál navigačních systémů GLONASS a Galileo.

Hodinky na ruce téměř neucítíte

Díky velice nízké váze 38,5 g je model Forerunner 245 vhodný na každodenní sportování a také na celodenní sledování tepu a v noci na monitoring spánku.

Hodinky pro téměř jakoukoli aktivitusport

Garmin nešetřil na sportech, které Forerunner 245 nabízí. Díky voděodolnosti 50 M zde nechybí ani plavání. Pro vyznavače indoorových aktivit je zde například pilates či jóga. Forerunner 245 nabízí také možnost obohatit své aktivity o aplikace třetí stran, které získáte v aplikaci Garmin IQ.

Forerunner 245 jako trenér na zápěstí

Garmin pro vás ve spolupráci s trenéry připravil plány pro běh, cyklistiku a triatlon, které si můžete přenést do modelu Forerunner 245 a každý den vám poté hodinky budou ukazovat trénink, který byste měli podle plánu zvládnout.

Hlídejte svůj tep, stres a spánektepovka

Garmin Forerunner 245 měří po celý den vaši tepovou frekvenci, variabilitu srdečního tepu (která je úzce spojená s funkcí stres) a v noci také monitoruje kvalitu vašeho spánku.

K hodinkám můžete připojit různé snímače

Forerunner 245 disponuje technologií Bluetooth a ANT+, díky které k hodinkám můžete připojit různé snímače, jako například hrudní pás nebo cyklistický radar Varia.

Mobil může zůstat v kapsenotifikace

Hodinky na displeji zobrazují veškeré notifikace z telefonu (včetně hovorů, Messengeru, Viberu atp.), na které můžete také odpovědět pomocí přednastavených odpovědí, které si můžete sami nastavit (neplatí pro uživatele iOS).

Další vlastnosti:

 • Hodinky mají transflektivní LCD displej, který je dobře čitelný i na přímém slunci
 • Možnost ovládání hudby spuštěné v telefonu
 • Jsou kompatabilní se stystémem Android 6.0 a vyšší + iOS 10 a vyšší
 • Hodinky se ovládají pomocí tlačítek, takže můžete ovládat zpocenou rukou, rukavicemi atp.
 • Hodinky umí změřit množství kyslíku v krvi (pulzní oxymeter)
 • Do vnitřního uložiště můžete uložit historii až 200 sportovních aktivit
 • Pomocí funkce Tracback se můžete nechat navigovat na výchozí pozici sportovní aktivity.
 • Detekce pádu a nehody
 • Veškeré aktivity a údaje o zdraví se ukládají do Garmin Connect

Dlouhá výdrž baterie
Garmin Coach
Nízká váha
Monitoring tepu, stresu, sportovních aktivit a spánku

Neumí navigovat po slepé mapě
Plastový design může působit lacině

Obsah Balení:

 • Hodinky Garmin Forerunner 245
 • Napájecí a datový kabel
 • Návod v češtině