» Hodinky » Pánské » Citizen » Promaster » Sky

Hodinky Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive Pilot JY8079-76E Red Arrows Limited Edition 9999pcs Limitka č. 2613/9999

Limitovaná edice 9999 ks
Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive Pilot JY8079-76E Red Arrows Limited Edition 9999pcs Limitka č. 2613/9999 Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive Pilot JY8079-76E Red Arrows Limited Edition 9999pcs Limitka č. 2613/9999
Pánské hodinky - ocelový řemínek, ocel pouzdro, safírové sklíčko. Veškeré technické parametry naleznete níže
Doprava ZDARMA
18 500 Kč včetně DPH

Zboží je momentálně nedostupné.
Naposledy prodáno 5.7.2019 08:17. Pokud chcete být o obnovení prodeje tohoto zboží informováni, pak nám na sebe zanechte email:

Hlídat
+ premium service (v hodnotě 1 850 Kč) zdarma
+ prodlužujeme možnost vrácení do 365 dnů zdarma
+ možnost gravírování (vyrytí věnování) 790 Kč
Přidat k porovnání Dotaz na zboží

Technické parametry

Obecné
Číslo zboží179210
ZnačkaCitizen (japonsko)
potvrzení originality a osvědčení původu
Modelová řadaPromaster / Sky
V prodeji odListopad 2018
Určení (pro koho)Pánské
Voděodolnost200M - potápění
Hmotnost172g (těžké)
Záruka24 měsíců
Ciferník
Ciferníkkombinovaný
Lunetaobousměrně otočná, logaritmická
Luminiscenceručičky a indexy
Náramek
Materiál náramkuocel
Typ zapínánímotýlové
Pouzdro
Materiál pouzdraocel
Sklíčkosafírové
Osazenínení
Tvar pouzdrakulatý
Průměr45mm (velké)
Tloušťka14mm
Rozpětí nožek22mm
Pohon / strojek
Pohonquartz solární
Původjaponsko
StrojekCitizen U680
Funkce
24 hodinový ciferník Alarm Datum Limitovaná edice Rádiem řízené Stopky (Chronograf) Světové časy

Seznamte se - Hodinky Citizen Promaster Skyhawk Eco-Drive Pilot JY8079-76E Red Arrows Limited Edition 9999pcs Limitka č. 2613/9999

Red Arrows a společnost Citizen se už několikrát spojili a Citizen vyrobil pro tento ikonický tým Royal Air Force Aerobatic už několikrát velkolepé hodinky. Některé z nich byly jednodušší v designu, jiné zase více technicky i funkcemi vybavenější, i když ne tak jako tato limitka. Nová limitovaná edice Promaster Skyhawk Eco-Drive Pilot JY8079-76E Red Arrows má všechny funkce a nástroje, které jsou klíčové pro všechny piloty, nebo fanoušky letectví. Hodinky Promaster vychází z kolekce Skyhawk AT Citizen a může se pochlubit mnoha nástroji zabudovanými do výkonného systému Eco-Drive. Pohyb je řízen rádiovým signálem a pracuje na atomové frekvenci tak, aby se nastavil na správné časové pásmo z ohromujících 43 různých měst. A nejen to, hodinky jsou také navíc vybaveny věčným kalendářem, několika alarmy, odpočítáváním času, stopkami, rezervou výkonu a displejem UTC s podsvícením. Hodinky mají velké ocelové nerezové pouzdro a na ciferníku jsou použity výrazné červené, bíle a černé barvy. Červená je použita k zvýraznění zvláštních vlastností pouzdra, zatímco kombinace bílé proti černému pozadí zvyšuje na maximum čitelnost, klíčovou pro každého pilota, tak aby vše viděl na první pohled. Luneta s pilotním pravítkem pak jen doplňuje až výstřední vzhled hodinek a detailní pozornost, s jakou jsou dokončeny tlačítka a korunka na pravé straně hodinek, je prostě úžasná. Patentovaná sofistikovaná technologie Eco-Drive je poháněna jakýmkoli světlem, nikoliv pouze sluneční energií, které nabíjí lithio-iontový, jak věříme, dnes nejspolehlivější akumulátor na světě. Hodinky jsou vybaveny odolným antireflexním safírovým sklíčkem a jsou na luxusním nerezovém tahu typu shark mash. Tento náramek je opravdu zpracováním a kvalitou naprosto úžasný, použitá "neviditelná spona" je fantastická. Takto zpracovaný tah můžou závidět i velcí švýcarští výrobci hodinek :-), jen ten tah stojí za prohlídku a návštěvu u nás. Hodinky si odnesete v krásném červeném boxu Red Arrows, s prezentační deskou a v měřítku vyrobeném modelem leteckého stíhače Red Arrows. Pokud milujete letectví, jsou tyto hodinky pro Vás jako stvořené.

O značce Citizen

Krabička
Značka Citizen
Hodinky CITIZEN si na tuzemský trh prorazily cestu až ze země vycházejícího slunce – Japonska. Tato firma firma je v hodinářském světě synonymem spolehlivosti a inovací. CITIZEN jako vůbec první použil pro pohon hodinek ekologicky naprosto čisté zdroje – světlo, pohyb, teplo lidského těla – a těchto technologií se drží. Nejvýznamnějšími milníky inovátorské činnosti této japonské firmy bylo vyvinutí systém Eco-Drive. Ten využívá nevyčerpatelný zdroj energie – světlo. Hodinky jsou díky tomu prakticky „nezastavitelné“ a nevyžadují výměnu baterií, které při likvidaci škodí životnímu prostředí. Hodinky z kolekce Stiletto získali zase jiné prvenství - jde o vůbec nejtenčí hodinky na světě poháněné světelnou energií, jejichž tloušťka se pohybuje kolem pouhých 4 mm. CITIZEN také jako první uvedl na trh hodinky řízené rádiovým signálem, v jejichž pouzdru dokázal kompletně ukrýt anténní přijímač. Vysoké technologie se ale u hodinek značky CITIZEN snoubí se zdánlivě neslučitelným uživatelským komfortem, a to je činí ještě přitažlivějšími. Dnes CITIZEN ročně vyprodukuje sta miliony kusů hodinek, čímž suverénně vede ve světovém žebříčku hodinářských firem. Přesné strojky této značky pak najdeme i v pouzdrech řady modelů jiných prestižních značek.