Pánské klasickéPánské
Dámské klasickéDámské
Chytré hodinkyChytré
Značky
Ostatní
Seiko Astron je vždy vrcholem technologické zdatnosti Seika. Hodinky synchronizované GPS satelity jsou precizně zpracované a vždy přináší i zajímavý design promyšlený do sebemenšího detailu.
U limitované edice Seiko Astron SSH083 si pak Seiko dalo záležet dvojnásob. Jde totiž o model představený ku příležitosti 140. výročí založení značky.
Pouzdro i tah jsou v černé úpravě. Jde o Super-Hard Coating, který má Seiko patentovanou. Kromě černočerné barvy by úprava měla zaručovat také vysokou odolnost vůči poškrábání.
Leštěné plochy hodinek jsou pak dovedeny do skutečně zrcadlového lesku a budete obdivovat drobné hravé detaily jako je fialové zakončení vteřinové ručky nebo lem na tlačítkách.
Co ale tento model (kromě GPS solárního strojku, který vám zmáčknutím jediného tlačítka synchronizuje čas kdekoli na světě) činí skutečně jedinečným, je číselník. Podobně jako u dalších modelů vydaných k oslavám výročí, i tady Seiko vybralo něco z typické japonské přírody a přes safírové sklíčko s antireflexem, které takřka dokonale pohlcuje odlesky, můžete obdivovat třešňové květy pod hvězdnou oblohou. Japonština pro to má i slovo: yozakura.
Model je limitován 1500 kusy pro celý svět.